Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az igazi boldogság egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az igazi boldogság egy 30-as férfinak, ha párja, gyereke úgyse lesz (mindig elutasították), mi adhatja az igazi boldogságot az életében ami ezektől is jobb dolog?

Figyelt kérdés
2018. febr. 14. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Élhet például a zenének. Nincs is annál szebb, mint a Szépszavú Múzsa oltárán áldozni.
2018. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Karrier, autó, hobbi, utazás, háziállat, zene, film, vallás, sport + folyamatos próbálkozás ezek után is az ellenkező nemnél, nem feladva a reményt.
2018. febr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Fedezze föl saját belső világát, amibe az érdeklődési kör is beletartozik. (Például az NLP segítségével.)

Már ha van neki olyanja.

2018. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%

30 vagyok, jelenleg nincs barátnőm, se gyerekem... még 35-40 éves koromig nem is akarok családot alapítani.


A munkahelyemen sokan ekkor kezdték, szerintem nem gond.


Jelenleg a munkám annyira leköt, hogy nincs időm ismerkedni, de nem zárom azért ki.


Szerintem ha 30 évesen eljutsz az álmaid megvalósításában egy mérföldkőhöz, az jelenthet boldogságot. Pl a munkád egyben játék és jól is keresel vele. Sokszor nincs kedvem hazamenni :D


Szerintem ha ez az elégedettség kiül az arcodra, akkor csajod is lesz.

2018. febr. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
"Mi az igazi boldogság egy 30-as férfinak"? Az egyiknek ez, a másiknak az, a harmadiknak semmi! Hogy tudsz ilyen kérdést feltenni?
2018. febr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ismerek olyan harmincas, negyvenes férfit akinek családja van és a kocsmában iszik vagy nőzik, mert a családja a legkevésbé sem teszi boldoggá. Na, erre varrjál gombot.
2018. febr. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az úgy se leszel van a baj, én féltem is, mindenki visszautasított, akinél próbálkoztam, bár személy szerint nem álltam le olyannal akivel nem láttam volna értelmét, aztán 18 éves koromban 300 kilométerrel odébb megismertem egy lányt, azóta is vele vagyok, hidd el nekem, egy kapcsolat sokkal jobb mint amilyennek előtte valaha is elképzelted, ha viszont szeretnek.
2018. febr. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha végre megtanulsz ismerkedni, csajozni!
2018. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nekem nem abban lesz örömöm. Másban kell megtalálnom. Ami jobb, mint egy párkapcsolat.
2018. febr. 15. 16:17
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem hazudunk önmagunknak, és normálisan gondolkodunk, akkor egy hűséges kapcsolatnál nincs jobb, és boldogabb, ha tényleg szeretitek egymást.
2018. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!