Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keresnek a csajok náluk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresnek a csajok náluk mindenképp magasabbat férfiakat? Egészséges dolog ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
A társkereső és egyéb oldalakon a nők 95%-a minimum 5-10cm-el magasabb társat keres. Normálisak ezek a nők szerintetek? Én ellenpéldaként a való életben rengeteg olyan párt látok, ahol a nő a magasabb vagy kb. egyforma magasságúak. Létezik egyébként ennyi magyar pasi, amekkora igény van erre? Ha rajtuk múlna akkor mindenkit magasító plasztikai műtétre küldenének? Miért kell a nőknek állandóan ilyen magast igényt támasztaniuk. A média már teljesen meghibbantotta őket.

2013. aug. 4. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
miért te b*szn*l egy kertitörpével?
2013. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
A nőknek hatalmas igényeik vannak. 175 cm környékén van egy határ, ami alatt férfiszámba se vesznek. Ez még a 150 centis lányokra is igaz.
2013. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%

1. mert nem akarnak törpe gyereket, pl. mélynövésű fiúgyereket

2. nézd meg a spanyolokat, amikor kicsi kicsivel házasodik és ott lesz gyerek, az még kisebb, a spanyol férfiak (főleg a déliek) kb. megütik a 155 cm-t

nevetséges

3. egy alacsony férfi nem tekintélyparancsoló vitás helyzetben, a saját apám a 165 cm magasságával sem volt az

állandóan lekezelték

4. nevetséges, amikor alacsony férfi a pulton néz át és úgy rendel a hentesnél

5. kis ember nagy bottal jár szokták mondani, és nem mindenki szereti a vastag nagy f-szt

2013. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Jajj, mert a férfiaknak kicsik az igényeik, nem? -.-"

Biztos mi vagyunk azok, akik nyilvánosan beszélnek róla, meg osztogatják a neten a címlapférfiakat, és nem ők mutatják fullos csajok képeit.


Egyébként HA BELESZERET valaki, le fogja sz*rni a magasságát. A Rammstein is megénekelte már:

Too short, too tall, doesn't matter, one size fits all :)


17/L

2013. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
28%
Az egy dolog, h fullos csajok képeit mutogatjuk, de nemcsak fullos csajokkal vagyunk hajlandóak összejönni, ellentétben veletek. Egy alacsony pasiba pedig eleve nem tudtok beleszeretni.
2013. aug. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem, elvárásokat támasztani olyan emberrel szemben, akivel komoly kapcsolatot alakítasz ki teljesen egészségtelen dolog.
2013. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom. Én 167 centi vagyok, aki legalább ennyi az már jó. Nálam alacsonyabbal nem szívesen jönnék össze, de talán ez nem akkora bűn.
2013. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
"A média már teljesen meghibbantotta őket." Amikor még nem volt média, akkor is magasabb férfiak tetszettek a nőknek. Akadtak persze mindig kivételek, de nem hiszem, hogy sok nő álmodozott volna valaha is nála jóval alacsonyabb partnerről.
2013. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
54%
Ez hülyeség, hogy a csajok a magas pasikra buknak :D Én 195 centi vagyok (visszajelzések alapján nem vagyok ronda sem) és egyetlen egyszer találkoztam egy olyan lánnyal, akinek tetszett, hogy ilyen magas vagyok, pedig nem egy-két lánnyal volt dolgom :D
2013. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Szóval,ha jól értem ássa el magát az összes olyan nő, aki azt szeretné,h legalább pár centivel magasabb legyen nála a pasi? mert ez orbitális elvárás, gondolom,ha számomra az is fontos,h értelmes legyen, akkor már finnyás ribi vagyok.. :DD Óóó tejóég -.- am meg pont kérdező te írtad,h rengeteg párt látsz, ahol a nő magasabb-->ergo van kivétel,don't fos!
2013. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!