Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos vagy átlag alatti nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Átlagos vagy átlag alatti nő - TOP kategóriás férfi párosítás mennyire gyakori? Előfordul az ismerettségi körötökben?

Figyelt kérdés
Mi ezeknek a nőknek a titkuk, hogy sikerül ilyen férfit megfogniuk?

2018. febr. 15. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi az átlagos vagy átlag alatti. Nehéz így bármire is válaszolni, mert még élőben a barátaimmal is néha teljesen más a véleményünk. Például a legjobb barátnőm olyan pasikért volt mindig oda, akiket én észre sem vettem és fordítva. Innentől kezdve, lehet, hogy számomra van ilyen tapasztalat, de két másik megcáfol, hogy az a nő nem is átlag alatti, vagy épp fordítva. :D

Innen nézve, pedig az ilyen jellegű kérdések és válaszok szerintem parttalan vitákat szülhet, a félreértés és a nem értés miatt. :D

Szóval igen is meg nem is, a válaszom. Ha teljesen OBJEKTÍV akarok lenni.

2018. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még nem láttam
2018. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Erre nem lehet valaszolni.

En atlagosnak mondanam magam, a paromat viszont ,,top katerogiasnak”.

O ugyan ezt gondolja rolunk, csak forditva. :)

L

2018. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

"Átlagos vagy átlag alatti nő is TOP kategóriás férfit akar..."

Nocsak... Mégiscsak igaz ez az "elmélet"...?

2018. febr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam ilyet.
2018. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg olyan párost látok, ahol a férfi jól néz ki, de a nő teljesen átlagos.

Ezeknek a nőknek nincs semmi titkuk, egyszerűen a férfiaknak nincsenek olyan óriási elvárásaik, mint amiket itt hangoztatnak.

2018. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

van, létezik, többet is tudok..


egyszerűen nekik a párjuk tetszik..szerencse

2018. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos, én már azért láttam ilyet. Remek kérdés, fogalmam sincs. Kinézetre én egy erőtlen hármas vagyok, de az egyik párra mai napig emlékszem, hogy én,- aki aztán nem törődik a környezetével, és nem igazán foglalkozik az utcán a zenehallgatáson kívül semmivel,- na még én is megfordultam, hogy mi van? A srác elég fullos volt, olyan tipikus magas, izmosabb, helyes arcú, szóval ja, nagyjából azt mondanám, hogy úgy 80%-ban bejönne a lányoknak kinézetre, és nem lehetett rossz fej, mert volt velük egy másik srác is akivel majdnem végig nevettek.

A csaja meg... Nem fér a számskálára. Konkrétan az összes lehetséges hátrányos kinézetet hozta a kövérségtől a zsíros hajon, a barnaságon *khm.....* át egészen a trampli ruháig. MÉGIS együtt voltak. Fogták egymás kezét, az állomáson meg smároltak. NA ezt valaki magyarázza el. Hogy ő mit tudhat? :D Nem irigylem tőle, komolyan. Csak erre már én is kíváncsi lettem.

2018. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyakori az ilyen, ideiglenes jelleggel beérik a rosszabbal is.
2018. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!