Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel lenne másabb a társkeresési kultúra Mo. -on, ha egy átlag magyar nő úgy nézne ki, mint egy átlag angol nő?

Figyelt kérdés
Azért ne ködösítsünk. A magyar csajok Európában a top5-be tartoznak, ezért sem véletlen, hogy ilyen hatalmas nagy igényeik vannak. Egyrészt mert maguknak valót akarnak másrészt olyan nagy irántuk a kereslet, hogy bőven válogathatnak. Viszont az angol nők híresen rondák és arra lennék kíváncsi, ha itthon is halképű, vörhenyes jellegtelen nők lennének mindenhol, akkor egyrészt kevesebb lenne-e a szűz pasi illetve a nagy nőfaló magas, sport, álomkan szépfiúk, hogy emésztenék meg ezt a helyzetet?

2018. jan. 24. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

"A magyar csajok Európában a top5-be tartoznak"

Ezt itthon nagyon szeretjük mondogatni, de külföldön sehol sem hallottam még. Pedig jártam már pár országban.


"ezért sem véletlen, hogy ilyen hatalmas nagy igényeik vannak"

Szimplán kelet-európai igényeik vannak.


"Egyrészt mert maguknak valót akarnak másrészt olyan nagy irántuk a kereslet, hogy bőven válogathatnak."

Ez minden országra igaz.


"Viszont az angol nők híresen rondák"

És lassan ki is halnak. Alig találsz már tipikus angol nőt.

2018. jan. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ennyi hülyeséget összehordani egy kérdésben :)
2018. jan. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Skype-on anno beszélgettem egy angol és egy spanyol sráccal ,mondták hogy a magyar lányok olyan különösen nem fúúúú de szépek, olyanok mint bármelyik másik országban de sok nyugati pasinak nagyon bejön a kelet-európai akcentus (tudom nem vagyunk szlávok de az akecntusunk azért hasonlít)
2018. jan. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor nyilván a külföldi nőknek lenne nagyobb a presztizsük. Nem véletlen hogy a prasnya angol nő egyre kevesebb: nincs kereslet, a kínálat is szép lassan kihal. Közgazdaságtan alaptézis.
2018. jan. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
"A magyar csajok Európában a top5-be tartoznak" Hát nő vagyok, magam ellen beszélek, de azért ez nem igaz.
2018. jan. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem igaz. Ha körülnézek az egyetemen kapásból, messziről megmondom melyik lány külföldi. Egyszerűen anynira mások mint a magyar nők, ápoltabbak, csinosabbak, és nem mellesleg sokkal kiegyensúlyozottabbak. Van persze, magyar nőből is sok ilyen, de a külföldiről valahogy virít, hogy külföldi. 25/N
2018. jan. 24. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Láttál-e már angol nőket? Voltál már UK-ben?

Szerintem nem.

A magyar csajok amúgy nem rosszak..amíg el nem híznak.

2018. jan. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Magam ellen beszélek, de azért a magyarok nem a top 5... Amúgy nem hiszem, hogy ez befolyásolja a dolgot. Minden viszonylatban vannak szép nők... Ha valaki úgy nőtt fel, hogy pozitív, jutalmazó légkörbe született, nem hívta fel senki a figyelmét arra, hogy ronda, vagy még kifejezetten bókoltak is neki, a későbbiekben nagyon-nagyon sok negatív behatás kell ahhoz, hogy valaki megingassa.
2018. jan. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, hogy nem unjátok még!

A nők igényei nem a külsejüktől függnek. Vagy azt hiszed, hogy egy csúnyácska angol lány összejön minden alkoholista, tanulatlan munkanélkülivel, aki csak a jó nőkre csorgatja a nyálát?

Addig hiszitek, hogy a magyar nőknek magasak az igényei, amíg nem kezdtek el külföldön ismerkedni. Ott nem csak a nők adnak magukra! A magyar pasik viszont híresen prolin tudnak kinézni. Nem fogsz meggyőzni egy angol lányt, hogy buuzzis, ha rendszeresen fodrászhoz jársz, gyantáztatsz, fogselymet és dezodort használsz, és nem csak esküvőre meg temetésre veszel fel bőrcipőt.

Angoloknál sokkal több a magas férfi, mint nálunk. Valahogy mégis egészen jól elvannak a lófejű angol lányok között.

2018. jan. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csak mondom,hogy mi MAGYAROK találtuk ki és szeretjük azt mondani,hogy a MAGYAR NŐK a legszebbek vagy a MAGYAR NŐK A TOP5BEN benne vannak stb. Ez ki***ott nagy hülyeség,mert minden országban vannak szebb és szebb nők. Nincs ilyen,hogy a MAGYAR nők a ranglista elején vannak. Pár nagy okos ezt mondta és akkor az így is van.


Különben hozzátenném,hogy én amikor utoljára láttam a híradóban,vagy fókuszban,hogy a túristákat kérdezik hogy tetszenek nekik a magyar nők ez volt a leírás. Fekete haj,barna bőr,barna szemek. És mutattak egy mögöttük egy álló tényleg szép nőt,de az roma származású volt. Ez biztos. Ezer másik nő volt ott az utcán ők akik majdnem mind szőkék,barnák,fehér börűek,de a srácok nem rájuk mutattak. És eléggé egzotikus szépségnek lett leírva a "magyar nő". Szerintem ez az egész nagyon gáz. Eleve nem jártál minden Országban,hogy ténylegesen megmond kik a legszebbek. És ilyen nincs is. Mert egyénenként elértő az ízlésünk.


Nekem pl a magyar nők nem tetszenek. Nekem inkább az olasz,spanyol nők jönnek be külsőre. Valaki az északi típusukat szereti valaki meg a magyarokat. De nem kell nagypofájúnak lenni és hülyeségeket beszélni. Nem szebbek és nem is rondábbak a magyar nők az átlagnál.


F

2018. jan. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!