Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen megismertem egy férfit. Lehet belőle valami? (lent)

Figyelt kérdés
Szóval, Megismertem valakit a Tinderen. Kb egy hónapja beszélünk. Egy hét után találkoztunk. Lefeküdtünk. Azóta is beszélünk de 2 hete nem találkoztunk. Nekem nagyon bejön, de túl elfoglalt a munkája miatt. Sokat utazik. Viszonylag messze élünk egymástól, 100 Km-re. Nem tudom reménykedjek-e vagy ne ragadtassam el magam. Mit gondoltok?

2018. febr. 16. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem lesz kapcsolat.
2018. febr. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Csak kamuzik.

Amugy ezert nem kell elso randin dugni.

2018. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azért nem vagyok naiv. Én is gondoltam arra, hogy Kamuzik. De elég nyilvános a munkája, hogy úgy mondjam. Úgyhogy utána néztem. Eddig egyszer sem hazudott.


Másrészt, engedd már meg hogy én döntsek arról kivel mikor szexelek.


De köszi, akkor nem remélek semmit. Abból nem lesz csalódás :D

2018. febr. 16. 19:46
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Megengedjük, hogy eldöntsd, mikor és kivel élsz nemi életet. Viszont azt nem engedjük meg, hogy utána elhord itt minden szemétnek a férfi nemet kollektíven, mert előbb odadobtad neki a 3,14nádat, minthogy megismertétek volna egymást normálisan. Felszínes világ...
2018. febr. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj, de szóltam én róla vagy a férfi nemről egy rossz szót is? Csak érdekelt mások véleménye a helyzetemmel kapcsolatban.


Te meg itt passzív agresszívkodsz... hát megj a 3,14csába.. kösz

2018. febr. 16. 20:14
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen okos vagy, miért nem neki teszed fel ezt a kérdést? Őt pont nem érdekli, mit írnak a GYK-n.
2018. febr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%

Azt tudtad hogy a férfiak nagy része nem akar komolyat attól aki az első alkalommal szétrakja a lábát?

Te döntöd el mikor, kivel, hogyan szexelsz, de ne lepődj meg ha utána nem akar tőled komolyat. :-)

Logikusan, attól nem veszítessz el egy lehetőséget sem ha nem rakod szét a lábad (sőt), attól veszíthetsz el lehetőséget ha igen... :)

Csak hogy a számokat értsd, velem együtt 10haverból 7nél ez kizáró ok lenne (volt is mindig).

30F

2018. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#30: miert is van nagyobb joga egy ferfinek szexelni az rlso randin, mint egy nonek? Reszemrol pedig az a pasi sztorno, aki elso randin beprobalkoxik.
2018. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Basszus ez az általánosítás... Nem akarom feleségül vetetni magam vele. De persze csak erre tudtok gondolni..


Azért köszönöm a "segítséget" tényleg, nagyon hasznos ez az oldal!


.. ha az embernek alapból alacsony a vérnyomása

2018. febr. 16. 20:21
 10/12 anonim ***** válasza:
#8: írt valaki olyat, hogy egy férfinak több joga van szexelni az első randin, mint egy nőnek? Ez aztán a női logika...:D Gyerekek, igaza van a kor- és nemtársamnak (30F), teljesen esélytelen nálunk az a nő, aki első vagy második alkalommal szétrakja a lábát akárkinek is...
2018. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!