Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A tinderen megismertem egy 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinderen megismertem egy 10 évvel idősebb nőt. Nagyon bejövünk egymásnak. Lehet jövője egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Én hamarosan 23 leszek ő meg már 33. Már a képeken is nagyon bejött, de mikor élőben találkoztunk, hát leesett az állam. Nagyon csinos lány, és igen, lánynak mondanám, mert sokkal fiatalabbnak néz ki és olyan kis aranyos, mégis érett gondolkodású. Nagyon jót beszélgettünk, rengeteget nevettünk. Már kétszer találkoztunk, a második randinál egy csók is elcsattant. Nem tudom mi lesz, de egyfolytában csak rá gondolok.


Rákérdeztem és nem volt még fiatalabb pasija. Nem is igazán értem, hogy mit akarhat tőlem egy ilyen nő?


Én komolyan gondolnám vele, bár lehet hogy csak a rózsaszín köd beszél még belőlem. Lehet egy ilyen kapcsolatnak jövője? Számít egyáltalán egy ilyen korkülönbség?



2016. jún. 24. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít a korkülönbség... -érezzétek jól magatokat.
2016. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
10 ev kulonbseg valoszinuleg szamit, de az nem biztos hogy negativan. A mai 25 ev koruli lanyok semmire sem jok, se eszuk se erkolcseik nincsenek. Ha talalsz egy normalisat ne hagyd ki csak azert mert idosebb.
2016. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Rajtatok múlik, hogy mi lesz a dolog jövője. A 10 év különbség semmiféle hátrányt nem jelent. Ugyan, nekem csak 5 évvel volt idősebb az egyik volt barátnőm, de messze jobb volt mindenben, mint a huszonéves lányok.
2016. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!