Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a ruha teszi az embert,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ruha teszi az embert, akkor milyen drága ruhában a legkönnyebb jó csajokat felszedni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 17. 12:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

tul sokat nem érdemes költeni rá max annyit amit fentem írtam, inkább arra törekedj, hogy legyen tartós és cool és azért legyen valami neve a márkának az lehet bármilyen tömeg mára mint a kvl csak azért tartsa meg a formályát mosás után is.


Az mér élég jó útána meg arra törekedj legyen több, hogy legyél véltozatos is kicsit. Ha van egy kedvenced abból legyen kettő. A legtöbb nem szuperluxus plázás dologból ha már dolgozol és luxuson töröd a fejed akkor simán meg engedheted magadnak, hogy két dologból kettő legyen. Ez jó ha épp azt akarod felvenni ha randira készülsz és épp előtte baleset éri a kedvencedet amibe erősnek érzed magad. :) Nem kell utolsó pillanatban mosni szárítani vasalni. :)))


Én így csinálom egy fél éve. Igaz nőm még nincs. De júl érzem magam a bőrömbe. Egy ideje azzal szórakozok hétvégente át nézem az üzleteket és vadászok jó cuccokra mint egy pláza cica. A Zara kicsit drágább mint a timeout de viszont néha szuper kedvezményeik vannak azokra amik nem keltek el az előző kollekciókból

15000 ért vettem egy Dzsekit amit az utolsó cimke szerint 20000 ról vittek le de alatta volt egy 2500 20000 as cimke elkezdtem sorba leszedni őket a legalsó cimkén 45000 volt. És tényleg ami nem volt le árazva általában 45000 - 65000 körül mozog.

Ha ilyen olcsón adják el ami nem kell el akkor gondolod az anyag mennyit ér benne és mennyire éri meg a márkáért többet fizetni.

2018. febr. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Vedd meg a legdrágább öltönyt és akkor tapadni fognak rád a "nők"(k_rvák). Az viszont más kérdés, hogy csak addig maradnak melletted amíg be nem ülteted őket a szakadt swiftedbe, hogy hazavidd őket anyuci lakásába.

Sajnálom, de a kérdésed alapján én ennyit nézek ki belőled

2018. febr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Rossz vagy 12.

Szerintem ilyen kérdés mindenkinek eszébe jut akinek nehezen megy a csajozás. Még akkor is ha jól keres és saját lakása. Mert szeretne jobban kinézni.

2018. febr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Akkor ha négyből egy ember 1 és 60 ezer Ft közötti árú ingben van, akkor ha lemész egy selyemöltönyben akkor a nagyobb a sansz hogy felmennek szüleid lakására, vagy ha te vagy a 357. inges srác?


Meg azt hogyha egy zakó 15 ezer Ft körül mozgott egyből látják az anyagából hogy ballagási zakóra hasonlít, meg tudja egy átlagember is különböztetni a pamutzakót, a poliészterzakót a selyemből készült zakótól árcédula nélkül is, nem?

2018. febr. 17. 13:48
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem személy szerint a "smart casual" öltözködési stílus jön be leginkább pasin- szép cipő, farmer, ing és zakó/mellény. Ha mindez tiszta, ápolt, nem büdös, nem szakadt, akkor hótmindegy részemről, hogy az adott inget 1000 ft-ért turizta vagy éppen 40.000-ért vette a legmenőbb üzletben valahol Bécsben.
2018. febr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem a ruha teszi az embert. A természete teszi. Ne csak végletekben gondolkozz, a drága luxus ruha és a büdös hajléktalan ruha közt. Nem is értem ha ruháról van szó, miért kell szagokat is belevenni... Érteni kell a nőkhöz. Engem koszos munkás szerkóban is megnéznek.
2018. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
És inggel milyen farmer a legdrágább, meg a legszebb, melyik az a farmer amire a legjobban buknak a csajok? Meg inggel és farmerral milyen cipő?
2018. febr. 17. 14:10
 18/22 A kérdező kommentje:
Akkor ha még koszos munkás szerkóban is megnéznek, akkor mi lenne ha még elegánsan is fel lennél öltözve?
2018. febr. 17. 14:15
 19/22 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ránézésre meg sem tudnám mondani egy öltönyről, hogy a bátyádtól kaptad kölcsön gimis ballagásra vagy több 100 ezerért vetted, ha normálisan néz ki (nem koszos, szakadt, stb, és méretben jó). De hidd el nekem, nem a ruháid miatt nem bírnak a nők.
2018. febr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Inghez és farmerhez mehet sport cipő, bőr cipő, hasított bőr, szinte minden. Csak egyik ruhadarab se üssön el nagyon a többitől szerintem.
2018. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!