Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bukott ügy ez ezzel a fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bukott ügy ez ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés

Szóval tetszik egy fiú. Nagyon kedves, mosolygós. Én sajnos tartózkodó vagyok, nehezen nyílok meg, de próbálkozom.

Eleinte, amikor megismertem, nem is gondoltam rá úgy, csak később tűnt fel, amikor nem találkoztunk egy jó darabig, hogy hiányzik, ha nem látom.

Szóval csak egy ürügy révén ráirtam, amit a magam részéről kezdeményezesnek vettem, reméltem, hogy alakul majd a dolog. Erre 2 perc alatt véget ért a csevegésünk, ebből rögtön levettem, hogy ezt bebuktam. Azonban pár nappal később ő írt rám, de akkor meg nem volt kedvem beszélgetni, meg amúgy sem reménykedtem már egyáltalán. Eltelt pár hét, megint egyre többször talalkoztunk, de mindig csak kábé köszöntünk egymásnak. Utána megint rám írt, de ezúttal teljesen semleges témában, amire vagy igennel vagy nemmel lehet válaszolni. Gondolkoztam, hogy érdeklődök felőle, hogy hogy van meg ilyesmi, de nem mertem, szóval megint lerendeztük a beszelgetést ilyen "nagy udvarias" formában.

Eltelt megint pár nap, aztán amikor legközelebb láttam, nem fogadta a köszönésemet, észre sem vett, pedig mellette mentem el, ő meg amúgy is az ajtó mellett volt.

Ja és egyszer a buszmegállóban is csak egymásra néztünk, de ennyi volt.



2018. febr. 17. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán el kellene döntened, hogy sárga-piros-zöld lámpát mutizol neki..., mert a vegyessel szenvedjen a bábolnai pék:D
2018. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt vettem le amit az első írt.
2018. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint van esélyem nála?
2018. febr. 17. 15:46
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint az ovib: most ö nem irt, most en nem..😊 gyerekes. Egyértelmüen add a tudtara hogy bejön, szivesen ismerkednél. Ha nem harap ra, akkor ennyi volt, menni kell tovabb😉

F.

2018. febr. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!