Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28 éves nő 20 éves fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves nő 20 éves fiúval nagyon elítélendő?

Figyelt kérdés

Ránézésre nem látszik a korkülönbség.

Nem szexkapcsolatról van szó.



2017. dec. 11. 15:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem.

Mindketten felnőttek vagytok nem? Akkor miért ismeretlen emberek ítélkezésére helyezed a nagyobb hangsúlyt saját döntés helyett?

28 évesen ilyet kérdezni elég röhejes már bocs.

2017. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő, legfeljebb én nem tenném a helyében.
2017. dec. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen nem elítélendő.

Azt kell eldönteni és mérlegelni,hogy a közeljövőben kinek milyen tervei vannak. Ha a nő 28 évesen pár éven belül gyereket akar, akkor nem érdemes belevágni. Ha ez még nincs nála tervben, akkor nyugodtan. Az évek eldöntik,hogy tartós lesz-e a kapcsolat.


Viszont nem a "ránézés" számít egy korkülönbséges kapcsolatnál, inkább az,hogy azonos-e az értékrendjük, gondolkodásmódjuk.Ha megértik egymást nincs gond, még ha látszik is az a pár év. Mert bizonyára azért látszik...

2017. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Oda van írva hogy nem látszik a korkülönbség...

Nincs előírva hogy a nők csak velük egyidős vagy idősebb férfiakkal lehetnek együtt,8 év nem olyan sok szerintem.

2017. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

Nem elítélendő, semmi rosszat nem tesztek.


Az viszont más kérdés, hogy egy elvileg érett, felnőtt nő mit akar egy kisfiútól. Ismerek egy ilyen párt, 21 éves srác 30 éves “nővel”, a csaj még mindig azon az agyi szinten van, hogy semmi más nem érdekli, csak izmos legyen a pasi és jóképű. Szóval...az ilyen párosoknál általában az idősebb fél még baromi éretlen.

2017. dec. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Fordított esetben a kérdés sem merülne fel
2017. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

Yay miért ne kérdezhetné azért mert 28 éves??!! Azért van ez az oldal h kérdezzünk!!!:GYAKORI KÉRDÉSEK...

Szóval kedves kérdező!Semmi gond a korkülömbséggel!Ha megértitek egymást tisztelitek szeretitek egymást minden ok!Egy hullám hosszon legyetek az a lényeg!Tapasztalatból mondom!Köztem s párom közt 14 év van.S én vagyok idősebb.(nő)S életemben vele találtam meg a boldogságom s pont 2 nap múlva leszünk 4 éve együtt!Azzal se törődj ha azt mondják,h :yay..majd meg csal stb..Ez baromság!!Ha meg akar csalni valaki nem a kortól függ!Nagyon sok rosszindulatú ember van.

2017. dec. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%

Az az idősebb nő, aki még 28-30 évesen is éretlen, sosem fog igazán felnőni.Se a fiatal srác mellett, se egy korban hozzáillő oldalán.


Nekem van olyan ismerősöm ahol a lány 30 éves, a pasi 55, és a csaj örök gyerek marad, a pasinak pedig pont ez tetszik benne. Nem vágynak közös életre, remekül elvannak az udvarlás szintjén, csak a jó oldalát élik meg a kapcsolatnak. Ami nem természetes,de az Ő életük.

2017. dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Az éretlenségét részét aláírom, nálunk is én vagyok az idősebb, igaz nem ennyivel, de én gondolni sem akarok se családra, se esküvőre, se semmire, ugyanis nem érdekel. Mindenhol azt írják,hogy de hát a huszonéves nő már lassan gyerekre vágyik... hát a nagy francokat. Nem mindenki van oda érte, hogy fiatalon legyen anya. Ugyanúgy férfi is lehet családcentrikus már fiatalon is. Ha találkoznak az igényeik, mi a gond?
2017. dec. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
Szerintem semmi baj nincs ezzel.
2017. dec. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!