Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz manapság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz manapság párt találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Manapság miért ilyen nehéz komoly kapcsolat miatt párt találni? Akár személyesen akár élőben kezdek el valakivel ismerkedni mindig jókat beszélgetünk és tök jól megvagyunk. Aztán elhívom randira amire egyből igent mondanak, de aztán nem lesz belőle semmi. Nem értem, miért járok mindig így. Mondjuk, sose volt nagy sikerem a nők terén, de azért már igazán jó lenne egy komoly kapcsolat. Másnak is ilyen nehéz manapság, vagy csak én vagyok béna? Előre is köszi a válaszokat :) 22/f



2018. febr. 18. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Háát..átérzem a helyzeted. Én itt ismerkedtem meg a szerelmemmel, 3 éve, azóta együtt vagyunk. Ha vele nem jöttem volna össze, sztem még mindig egyedül lennék.


22F

2018. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én már feladtam ezt a dolgot, majd jön az a férfi vagy kapcsolat, ha akar. Nem keresem a lehetőséget rá.

Idő kérdése, és jó lesz minden neked is. :)

2018. febr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak azért elég frusztráló, hogy hiába próbálkozik az ember nem lesz semmi a dolgokból. Ráadásul a munkám mellett túl sok szabidőm sincs, ami még kevesebb lehetőséget ad.
2018. febr. 18. 13:09
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Mert a média azt sugallja főleg a nőknek, hogy nekik minden jár, gazdag jóképű sikeres hűséges pasi, aki tudja mitől döglik a légy, mert a filmben ezt látta, meg a nők lapjában is leírták, hogy legyen büszke mert nô, és neki jár minden, csak ezért.

Aztán sorra levarrják ezeket a nőket a nagydumás színészek, majd dobják, és a végén "minden pasi csak dugni akar"

2018. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 TTP80 ***** válasza:
100%

Szia!

37F vagyok. Tegnap randiztam egy lánnyal és szintén jót beszélgettünk, elmesélte az előző kapcsolatait, szerintem többet is , mint kellett volna...hogy ő már az elején tudta, nem lesz jövője a kapcsolatnak, mert a fickó, akivel összejött, gyerekei vannak és megromlott a házassága...majd a lány kedvéért elhagyta a feleségét a gyerekekkel magára hagyta és ez olyan jó volt a randitársamnak, hogy őmiatta képes volt elhagyni...de aztán megunta a csaj a dolgot és sok volt a probléma, igazából maga sem tudja miért ment bele a bonyolult kapcsolatba...na ekkor szépen elköszöntem tőle...Komolyan mondom, nem értem miért nem jó egy rendes értékrendet valló, egyedülálló férfival megismerkedni? Miért kell bonyolítani a dolgot? Nekem is elegem van ám...Te még fiatal vagy barátom, fel a fejjel.

2018. febr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, látom nem csak én szívok manapság. De azért olyan lehangoló, hogy ide jutott a mai világ.
2018. febr. 18. 16:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Manapság teljesen el vannak szállva maguktól a nők. Fogalmam sincs mi okozza.

Általánosságban interneten az a tapasztalatom, hogy egy rossz megjegyzést szólok, akkor a lány: "Bocs nem jössz be, váltok a következőre". Nem mintha nagyon érdelelne, de 150 ilyen lány után, aki a bőség zavarától elvárja hogy kinyalják a seggét és közben ő kisujját sem volna képes mozdítani elmegy az ember életkedve is.

Az igazság az, hogy értelmes Nőből nagyon kevés van. Egytől egyik ki próbálja használni adottságait hogy körülrajongják a férfiak és csak élvezni a helyzetet. Persze nyilván mindenki otthagyja ezután őket, mert semmi érték nincs bennük a nemi szervükön kívül. Ezt valahol ők is érzik szerintem.

Lehetne mondani hogy tisztelet a kivételnek. De én már nem nagyon látok olyat.

2018. febr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, igazából az embernek elmegy egy idő után a kedve az egésztől. Már néha nincs is kedvem próbálkozni mert úgy vagyok vele minek?
2018. febr. 18. 17:40
 9/14 anonim ***** válasza:

Lányok: hájasak, lusták, bháásznak dolgozni = NEMKELLFÉRFISZÉPVAGYOKJÓVAGYOKOMG


Ha esetleg egy férfinak átmenetileg nincs munkája: mocskos mnkakerülő, biztos lusta is blablabla, pfuj, hogyképzeli.

2018. febr. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert 40%-uk éretlen egy komoly kapcsolatra,50%-uk nem akar komoly kapcsolatot,a maradék 10%-ék foglalt.
2018. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!