Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfitársaim! Van olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Van olyan, aki hasonlóan érez?

Figyelt kérdés
Próbálok szerelmet keresni, sajnos nem sok sikerrel, de már-már annyira nagy nyomásként élem meg a társkeresést, hogy legszívesebben feladnám és megalkudnék egy olyan nővel, aki nem pont az esetem külsőre, de belsőre igen. Pont van egy nő, akinek tetszem, egy hullámhosszon vagyunk, de nem igazán az esetem külsőre. Ugye nem lenne vele korrekt, ha így belemennék egy kapcsolatba?

2018. febr. 18. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Speciel én belementem, aztán külsőre is megszépült a kapcsolat alatt. több éve együt vagyunk, mára ár nagyon szépnek látom, (nem a szerelemtől szépült), de megszépüt.
2018. febr. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És minek minden áron társ?
2018. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túlságosan hajszolod, lazíts. Hány éves vagy, hogy így pánikolsz?
2018. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Olyat úgyse fogsz találni, aki minden szempontból tökéletes lesz, arra felesleges várni.

Ha jól érzed magad vele, adj egy esélyt a kapcsolatnak, még az is lehet, hogy tök jó lesz vele!

2018. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

@2 Szeretethiány. Semmiben nem találok már örömöt, legyen az karrier, utazások, szórakozás.


@3 29

2018. febr. 18. 19:50
 6/7 anonim ***** válasza:
miért hajszolja mindenki a szerelmet?minek kell kapcsolatban lenni?kötelező vagy mi?
2018. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam korábban, másban már nem találok örömöt. Jó lenne valakivel osztozni az örömökben.
2018. febr. 18. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!