Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerény, nem túl nagydumás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerény, nem túl nagydumás férfitársaim. Ezek szerint van még remény?

Figyelt kérdés

Az alább belinkelt cikk most jelent meg az egyik napilapban. Tóth Andi szerintem egy elég vonzó nő, és ebben az interjúban kifejti, hogy a szerény fiúkat kedveli. Itt a GYK-n - és sokszor az életben is - pont ez az a férfitípus, aki folyton temeti magát és kilátástalannak látja a nőkkel való kapcsolatteremtést.


Pont azért linkelem be a cikket, hátha jó kedvre derít néhány GYK-s visszahúzódó férfit - nálam ezt el is érte. Ha egy ilyen jó nőnek tetszenek a visszafogottabb pasik, akkor muszáj reménykednünk, nem igaz? :D


[link]



2018. jan. 5. 22:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Én is az ilyen férfiakat kedvelem, és szerintem meg rengeteg nő. Másrészt több az ilyen férfi, mint a nagydumás.
2018. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
nekem nem jon be. tovabbra sem remenykedek ez miatt.
2018. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
6%
Persze, szerény és jóképű. De igazából mindegy, milyen, ha jóképű, csak bunkó ne legyen.
2018. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én is kedvelem a szerény férfiakat.
2018. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok lány ismerősöm mondott már ilyet, aztán legtöbbjük mégis egy nagydumás mellett kötött ki... Szóval erről ennyit.
2018. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Azért van némi átmenet kamuzó nagydumás és a megszólalni sem merő, remegő nyárfalevelek között.
2018. jan. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

Kíváncsi leszek majd a leendő szerény, önbizalomhiányos, visszahúzódó, magát temető pasijára majd a közeljövőben...

Be ne dőlj már ilyen hülyeségeknek. Egy nő akkor is hazudik amikor kérdez.

2018. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 A szerény miért egyenlő az önbizalomhiányossal? A szerény ember az, aki tisztában van az előnyös adottságaival, de nem kérkedik velük. Elhiszem, hogy sok nő tartja ezt a típust vonzónak.
2018. jan. 5. 22:54
 9/15 anonim ***** válasza:
37%

"aki folyton temeti magát és kilátástalannak látja a nőkkel való kapcsolatteremtést."

Értelmezd már ezt a mondatot. Ez kb. az önbizalomhiány definíciója.

2018. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 Nem feltétlenül. Ezen az oldalon minden pasi meg van róla győződve, hogy csak a nagyhangú, vetítős, társaság közepe típusú alfahímeknek juthat nő - és emiatt a jelenség miatt kerülhetnek letargikus állapotba a pozitív tulajdonságok garmadájával rendelkező, de ezzel nem felvágó férfiak is. Őket vidíthatja fel Andi mondandója, és töltheti fel reménnyel.
2018. jan. 5. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!