Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismeretlenül megszólítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlenül megszólítani egy lányt?

Figyelt kérdés
Kifejtem a kérdésem pontosabban. Előszöris magamról: 2. éves egyetemista(19éves) fiú vagyok, és komoly kapcsolatot keresnék egy normális lánnyal. Villamoson már másodjára megesett az utóbbi hónapban, hogy láttam egy rendesnek látszó, helyes lányt, de nem tudtam hogyan megszólítani. Amúgy nem vagyok annyira visszahúzódó, tudok beszélgetni, csak egyszerűen nem tudtam, hogyan kellene megszólítani, és mi kapcsán beszédbe elegyedni? Esetleg tudnátok ötleteket, tippeket, adni, hogy tök ismeretlenben hogyan tudok hasonló helyzetben megszólítani, illetve beszédbe elegyedni? Az nem tudom számít e de leírom Szegedről lenne szó. Segítségeteket előre is köszönöm!

2018. febr. 22. 11:04
 1/5 A kérdező kommentje:
Például haveromnak feltettem ezt a kérdést, és ő azt ajánlotta, hogy tegyek úgy mintha nem ismerném Szegedet, mintha új lennék és úgy kérdezzek tőle, de szerinten az nem mindenesetben jó... Valami hasonló ötleteket várnék.
2018. febr. 22. 11:08
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is szegedi egyetemista vagyok.


Egyszer az Árkádban az egyik ruhaboltban úgy mentem oda egy csajhoz, akivel előtte szemeztünk, hogy gyorsan kiválasztottam egy kva ronda pulóvert, amit amúgy soha nem vettem volna meg és oda mentem hozzá a mellkasom elé tartva, hogy "Ne haragudj, szerinted ez hogy állna rajtam?". Erre elnevette magát a szar pulcsin és beszélgetni kezdtünk.


Másfél éve amikor az EB volt, egy kocsmában néztem bent egyedül menve, a tömeggel együtt, aztán mikor haza mentem a trolin volt egy lány, akivel egy megállóban szálltunk fel, párszor rám nézett. Úgyhogy odamentem hozzá és megkérdeztem hogy tetszett neki a meccs (a 4-0-as belga-magyar volt). És beszélgetni kezdtünk. Mindketten a végállomásig mentünk, aztán kiderült hogy néhány lépcsőházra lakunk egymástól.


Azért ezt a két esetet mondom, mert ezekből aztán minimum szex is lett. Persze van még kb egy tucat, amiből meg nem.

Én sem vagyok olyan lehengerlő, nagydumás macsó, alfahím, de évente egy kézen meg tudom számolni bőven, hogy előfordul azért hogy oda merek menni egy lányhoz. Főleg ha nagyon olyan jeleket kapok (vagy hiszem hogy kapok) tőle, akkor.

Nem kell ott lenni órákig ilyenkor. Beszélgettek 10-15 percet, aztán el lehet kérni a nevét (facebook) és/vagy telefonszámát

24/F

2018. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

Nehogy oda menj ismeretlenűl! Hivatalos gyk-s felmérések alapján, a nők nem szeretik ha csak a külsejük alapján szólítják le őket! Keresd meg facebookon és írj valami szívhez szóló, egyedi, személyre szabott, nyáladzós levelet, azt szeretik!

(remélem érted az iróniát)

2018. febr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lányként mondom hogy szerintem azok amiket az egyik válaszoló elmesélt azok tök jó ötletek.

Ilyen mindenféle apróságból tök jól ki lehrt indulni. És én spec nagyon értékelem ha valaki így kezdeményez, személyesen.

2018. febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


#3: nem pontozlak le, de kérlek máshol viccelődj/ironizálj.

2018. febr. 28. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!