Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, elhajtanátok egy fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elhajtanátok egy fiút aki ismeretlenül írna rátok?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány,vannak közös ismerősink,de nem merek rá írni mindig rászánom magam,de le is beszélem magam,pedig olyan helyes lány,és szerintem kedves is.
2017. júl. 29. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit veszíthetsz vele?
2017. júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Elmondom mit tegyél. Kattints az üzenet küldés fülre, írd meg az üzenetet, de még ne küldd el. A jobb mutatóujjad legyen az enter fölött, a bal kezeddel pedig dobl fel egy érmét. Ha fej, nyomj egy entert. Ha írás, nyomj egy entert. Ha az érme az élére esik és úgy marad akkor dobj újra.

31/f

2017. júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hehe ez nem rossz ötlet,nem tudom miért vagyok nyuszi,mindig bátor voltam,de most mint egy gyáva :D
2017. júl. 29. 09:10
 4/12 anonim ***** válasza:
Írj neki:)
2017. júl. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Elhajtanám, mint a magzatot.
2017. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A legrosszabb ***** válasza:
68%
Baromság ráírni tök ismeretlenül. Abból semmi jó nem fog kikerekedni, legalábbis számodra nem. Miért nem ismerkedsz "hús-vér" módjára, azaz interneten kívül például az ismerősi körödből élőbeszédben? Az internetet meg felejtsd el ismerkedésre!
2017. júl. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Addig-addig fogsz tökörészni míg valaki elhappolja előled. Ezt szeretnéd? Ha nem, akkor sürgősen írd meg neki a levelet és küld is el azonnal.
2017. júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Mindenki túlesik ezen kérdező. Addig ameddig ilyen téren gátlásaid, félelmeid vannak, addig olyan helyzeteket generál ilyen téren a magad számára, hogy ne legyen időd visszakozni vagy "de mi van ha" kezdetű belső monológokat folytatni magaddal.

31/f

2017. júl. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha raírsz akkor NE kérdezd meg, hogy "Mizu? /Hogy vagy?" ettől a falra tudok mászni, nem is írnék szívesen vissza. Szóval készülj valami témával.
2017. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát amit írtál azt nem,de azt hogy lenne-e kedve ismerkedni az beleírom.
2017. júl. 29. 10:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!