Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Te elítéled azokat a nőket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te elítéled azokat a nőket, akik elfogadnak szexuális ajánlatokat a főnökeiktől, hogy előrébb jussanak a karrierjükben?

Figyelt kérdés
Én ismertem több ilyen nőt is, a legtöbbjük habozás nélkül bele is ment a dologba. Aztán, hogy melyiknek lett ténylegesen jobb ettől a munkája azt nem tudom, de volt olyan lány akit előrébb is léptettek. Tudom, hogy ez eléggé tabu téma manapság, de szerintem jobb lenne, nagyobb nyilvánosságot kapnának az ilyen dolgok, mert ez valahol kiszúrás azokkal a nőkkel szemben, akik tisztességesebben próbálnak boldogulni az életben és nemet mondanak erre, bár lehet belőlük van jóval kevesebb, ezt nem tudom... Te mit gondolsz erről?

2018. febr. 24. 08:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
65%

#20: " Első körben azt a főnököt nézem le, aki ilyen mocskos ajánlatot tesz, legyen az férfi vagy nő. "


Ezzel teljesen egyetértek.


"Másod sorban azt a világot nézem le ami úgy lett kialakítva hogy ez az előrejutás kulcsa. (nem vagyok férfi ellenes, de ez a férfi nem sara, am I wrong?) "


Ez nem csak a férfiak sara. Hiába van kereslet, ha nincs kínálat, így nem lehet csak az egyik felet hibáztatni.


"De ugyanilyen lenézendő amikor egy férfi csak azért kap meg egy pozíciót mert férfi, a női kolléga aki szerette volna, magasabban képzett stb, de ugye ő anyuka és ha beteg lesz a gyerek..... Ezzel kapcsolatban érdekes módon a férfiak már nem szoktak annyit hőbörögni."


Ebben van igazság, viszont a munkáltató szemszögéből nézve jogos elvárás a megbízhatóság. Ha az anyuka gyakran esik ki a munkából a gyermeke miatt (akár betegség, akár iskolai, viselkedésbeli gondok), akkor nem ő a jobb választás, hiába magasabb a végzettsége. De szerencsére legtöbb esetben ez nem probléma (van apukája is a gyereknek, vagy akár a nagyszülőkre is rá lehet bízni). Súlyosabb gondnak látom azt, hogy a fiatal (még szülés előtt álló) nőkkel szemben elutasítóbbak a munkáltatók.


"Tehát a kulcsszó a visszaélő főnök."


Főnöknek lenni hatalom, amivel lehet (és kell is) élni, illetve sajnos lehet visszaélni is. Viszont abban az esetben, ha bizonyos kiváltságokért a beosztott önként megy bele ilyesmibe, akkor ő is ugyanúgy hibás. Lenne más lehetősége is (feljelenti a főnökét, munkahelyet vált, vagy csak nem él a lehetőséggel), így nem tetszeleghet az áldozat szerepében.


"U.i. Amúgy a prostikat nem nézem le és nincs joga a férfiaknak lenézni őket, tekintve hogy ők veszik igénybe a szolgáltatásaikat."


Én sem nézem le őket férfiként, pedig a gondolatmeneted alapján megtehetném, ugyanis soha nem vettem igénybe a szolgáltatásaikat. Persze attól nekik sem jobb sem rosszabb nem lesz, hogy mit gondolunk róluk.

2018. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
46%
elítélem már csak a gazdasági hatásai miatt is
2018. febr. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
93%
Kivált, ha utóbb az áldozat szerepében tetszelegnek.
2018. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Azért fekszek le a főnökömmel,mert vonzódok hozzá,szexuálisan szuper,még véletlenül se akarok feljebb jutni,utálom azt a munkahelyet.Ez az egyetlen dolog ami motívál hogy egyáltalán bemenjek dolgozni.
2018. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
93%
Semmivel se rosszabbak, mint azok "férfiak", akik seggnyalással jutnak előrébb a ranglétrán.
2018. febr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ha én lennék a főnöke akkor nem ítéleml.

Ha az asszony teszi akkor igen 😁😂🤣

2018. febr. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!