Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire kiábrándító, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kiábrándító, ha nem szeretnék gyereket? Nem szeretem az ajándékokat és utálom ha pl. étteremben helyettem fizetnek.

Figyelt kérdés

Kevesen viselik el tudom, de én mikor jön a pincér igen is akarom a saját részem fizetni.

Sokszor nem kérek semmit, hogy utána saját magamnak fizessek ez mennyire kiábrándító?



2018. febr. 25. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek teljesen emberi tualjdonságok.
2018. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem kiábrándító egyáltalán. Az meg, hogy gyereket nem akarsz csak a te dolgod. Fogsz találni olyat aki szintén nem szeretne.

A szexet szereted, vagy ha nincs az se baj ?

2018. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Heart of Darkness ***** válasza:
74%

Mondjuk érdekes, hogy a gyereknemzés és az étteremben való fizetés került pont kiemelésre a kérdésedben meg az ajándék.


Nem szeretnél gyereket? - Keress olyat aki szintén nem szeretne.

Nem szereted az ajándékot? - Nem nagy dolog, én sem.

Étteremben nem szereted, ha helyetted fizetnek? - Ha randi volt és úgy van akkor felezzetek, ha várhatóan lesz másik, akkor hagyd, hogy fizessenek és majd a következőn meg fizetsz te.


Egyik sem túl vészes dolog..

2018. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a pozitív visszajelzéseket.

Akkor életképes a dolog egy olyan emberrel akinek nem teszem tönkre az álmait és nem akar gyereket. Ne pénzen akarjanak megvenni. A kitartott szerep nem az én műfajom.

A szex nem igazán tartozik ide, de azzal nincsen semmilyen probléma.

2018. febr. 25. 13:57
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Engem egyedul az irrital, amikor valaki az illem ellen cselekszik, es szinte mar jelenetet csinalva ragaszkodik a fizeteshez. Ez az ami kiabrandito. Azert a kitartottsag meg egy meghivas kozott van nemi tavolsag... a gyerek tema meg a maganugyed.
2018. febr. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
És miért nem lehet egyszer egyik, máskor másik fizet? Nekem nem vagy esetem, de ma 3 olyan választ olvastam aki nem akar költeni nőre csak alanyi jogu szexet akar. Szóval...
2018. febr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1, Nálam nyerő lenne ez a szitu; 2, Ez is belefér; 3, A 3. kérdés már fura, mert úgy is érződhet ez, mintha nem bíznál a másikban, és ezért fizetsz inkább magadnak...
2018. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem csellekszem semmilyen illem ellen.

Az hogy én fizetek nem nagyon zavar. A feles felállás sem, de fedje az én részem.

Nem jelenetet rendeznék mert reményeim szerint tudatosul az illetőben hogy nekem ez fontos. Nem hinném hogy olyan nagy dolog lenne ez.

2018. febr. 25. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!