Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, nagyon kiábrándító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nagyon kiábrándító, hogyha megöleltek egy férfit, de ő nem határozottan ölel vissza, hanem finoman?

Figyelt kérdés
Szóval a férfi zavarban volt, össze is húzta magát, pedig eleve alacsonyabb is és félénk is és amikor a nő megölelte, akkor csak a derekára tette a kezét?

2017. dec. 19. 19:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
A barátnőmet az is zavarta hogy nem szorítóm elég erősen a kezét mikor kézen fogva megyünk ...
2017. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
A nőket ma már minden zavarja?
2017. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1%
#2: Minden azért nem, például a sok pénz vagy a szívtipró macsó külső kevésbé zavarja.
2017. dec. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Miért kell ilyen bénának lenni? Mikor én kis béna nyomorék voltam, az utolsó dolog, ami eszembe jutott, hogy pasikázzak, előbb normális ember akartam lenni, nem egy kis nebántsvirág.
2017. dec. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

"Hiába vallatták Mártont, mi oka, hogy nem kedvelik a lányok.

Márton eltűnődött. Maga sem tudta.

– Kedvelnek, szeretnek – mondta. – Jó barátnak tekintenek. Mással csókolódznak.

Apja fölcsattant.

– Karold át derekukat, markold meg seggüket. Ha sokat beszélsz, bámulnak. Szűzen halsz meg.

A fiú nézte apját. Visszafogta könnyeit. Keserűen mondta:

– Mégsem vagyunk állatok.

– Nem. Mondjál nekik verseket. Rögtön ágyadba bújnak. Ha nem, ne keseregj.

Egyszer, érettségi után ütötte meg fiát. Hirtelen indulattal, nagy erővel.

– Most Vágó Mártát hagytad ki! – ordított.

Sorolta a lányokat.

– A múlt héten Jászberényi Ilonát! Három este Molnár Zsuzsával ültél a cukrászdában. A térdét se fogtad meg. Mit mondtál neki?

Márton keze fejével letörölte orráról a vért.

– Azt mondtam: Rád gondolok, ha nap fényét füröszti a tengerár.

Apja üveges szemmel bámulta.

– Nem igaz. Ilyen nincs.

– Goethe írta.

Apja csöndesen mondta:

– Ki érti Istent? Százhetvenhat centi magas. Karcsú. Izmos. Egészséges. Jó méretű szerszáma van. És divatos ruhákat viselő gyóntató pap.

Este, ágyban, panaszkodott feleségének.

– Fiam tizennyolc éves siratófal. Akit cserbenhagyott lovagja, ha kedve tartja, nála bőghet. Nem mulatságos?

Az asszony nyugtatta.

– Jóképű fiú, fiatal. Akad neki lány.

– Verseket mond! – háborgott férje. – Miért nem verekszik? Veszek neki élő csirkét, előttem elvágja torkát. Ha nem, papnak adom. Beül egy kalitkába, hallgatja huncut nők gyónását.

A fiú biológus lett, máshová nem vették föl.

Sok lány elmondta neki bánatát.

Mindegyikbe szerelmes lett. Reménytelenül.

Apja már nem szólt érte. Betegeskedett. Keserű emberként halt meg.

Fülöp Márton negyvenöt évesen, kopaszodó fejjel, galambősz anyja mellé ült esténként. Szebbnél szebb verseket olvasott föl neki.

Anyja szelíden nézte őt.

Mindkét fülére süket volt."

2017. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
K_rva jó!Van még a Grabócz, a süket balszélső :)
2017. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna. Olyan, mintha csak én ölelgetném.
2017. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

"az utolsó dolog, ami eszembe jutott, hogy pasikázzak, előbb normális ember akartam lenni"


A megfogalmazásból úgy tűnik, nem sikerült...

2017. dec. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
#5 Bánom hogy apám engem nem törölt többször pofán.Most lenne egy szexes nőm nem egy frigid.
2017. dec. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%

"Szóval a férfi zavarban volt, össze is húzta magát, pedig eleve alacsonyabb is és félénk is és amikor a nő megölelte, akkor csak a derekára tette a kezét?"


Aztán meg itt kesereg majd, hogy az alacsonysága miatt nincs barátnője, és nem hiszi el, ha azt mondják, hogy más lehet a baj...

Most mi olyan ijesztő egy ölelésben? Ha valaki összehúzná magát, ha megölelem, valószinűleg úgy venném, hogy nem szereti ha hozzáérek, és nem erőltetném a dolgot.

2017. dec. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!