Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan férfival aki kevesebbet keres nálatok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 15:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szó sem lehet róla.
2018. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyivel. Ha sokkal kevesebbet keres, abban is akadályoz, hogy elmenjek szórakozni vele erre-arra, hacsak nem fizetem... Ez így kicsit már más téma mint a 300 vs 200 kérdés.
2018. febr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze, ez nem akadály, bár én sem keresek sokat.


Az viszont számítana,hogy ez miért is van így. Esetleg keres-e másmunkát, törekszik-e egyáltalán arra,hogy magasabb bért keressen, vagy egy könnyebb munkát végezve inkább kevesebb bérért is ellógatja a lábát.

2018. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Oké, jelenleg párom keres többet, de egy nap én fogok majd, talán...

Ez nekem nem probléma, de ő azért egy kicsit férfiatlan dolognak érzi ezt még a részéről.

De most míg, ápolói fizu mellett biztonságban van a férfi egó, hiába 260-at hozok haza hivatalosan, meg 40-et zsebre :D

2018. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megtettem. Soha tobbet. Mindent velem akart fizettetni, allandoan kolcsonkert, amit persze soha nem adott vissza, azzal a jelszoval, hogy nekem ez " ugysem szamit". 0rokre eleg volt.
2018. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Háát igen, a nőknek nem számít a pénz most sem ;)
2018. febr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
#6 Mindenkinek számít. Csak férfitől több a phasz, aki inkább kifizeti és eltartja a nunit, minthogy a maga szintjén lévőt keressen. A nők kevésbé tolerálják, ha valaki élősködik rajtuk, nektek ez meg olykor kifejezetten fétisetek, számomra érthetetlen okokból.
2018. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Abszolut kizart. Volt ilyen kapcsolatom, mindent nekem kellett fizetnem, szoval max szeretonek-de sosem terveznek hosszu tavra vele.
2018. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7

Mármint a maga szintje alatt keressen, hiszen a nők fölfelé választanak, erre tudományos szakszó is van: hipergámia :)

2018. febr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
és ha nem élősködik rajtatok a férfi? Tehát keres vagy 200 ezret? Szóval normálisan keres. Akkor sem?
2018. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!