Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan nővel aki kijelentette hogy nem vonzódik hozzád de azért össze jönne veled mert normális értékes okos kedves ember vagy és ez neki elég mert nem olyan ösztönös?

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 08:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. jan. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem.

Minden ember "ösztönös", és úgy bele fog zúgni az első helyes fickóba, aki rámosolygott, mint a huzat. És akkor te esel po.fára, amikor szó nélkül otthagy egy nap.

2018. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Dehogy jönnék. Hogy addig is legyen neki valaki, amíg nem jön egy olyan, aki tetszik is neki? Isten ments egy ilyen kapcsolatfüggő embertől nemtől függetlenül.
2018. jan. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%

Inkább halok meg szüzen.

24/F

2018. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%

En sem, hogy addig is lehuzza a penzt?

Anugy tudjatok hogy akik hajlektalsnok nehany szazalekban azok lesznek akik a felesegukre irtak a hazat a lakast? Feleseg meg ugye szakitott vele, penzt elvette,es szegeny ferj meg hajlektalan lett.

Tehat en sem jonnek ossze, maradok szuzen, amugy is csak a problemak vannak egy kapcsolatban.

25/f

2018. jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem vagyok én a saját ellenségem, hogy ilyen kapcsolatba legyek. Az a nő is beteg, aki belemegy, ami azt jelenti, önként hagyja magát megerőszakolni.
2018. jan. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem. De legalább őszinte. Vannak akik ugyan így vannak a párjukkal, csak nem szólnak róla.
2018. jan. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Túrót.
2018. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

Huhh, én vagyok az egyetlen, aki igen? Lehet a fiatalságomnak köszönhető.. :D

Ha szerelmes vagyok belé, akkor akármit mond, (egy ideig!) biztos boldogabb lennék, mint egyedül. Akkor meg legalább elmondhatom, hogy arra a rövidke időre (már ha rövid lesz, ahogy itt írjátok) összejöttem egy lánnyal, akibe (korábban) szerelmes voltam.

Nos, lehet, hogy teljesen elborult gondolat, és lehet, hogy ha ilyen helyzet lenne, nem így cselekednék :D de így előre ezt tudom mondani mint esélyes kimenet.

2018. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!