Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ismerkedni komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ismerkedni komoly kapcsolati szándékkal a rosszlányok oldalon?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra, hogy felmegy arra az oldalra és találkozok onnan lányokkal, ha társkeresőn nincs sikerem ennél az oldalnál talán nagyobb sikerem lesz, mert fizetős lányok vannak ott. Találkozón kifizetem a lányt, de nem szexelek vele, csak lelkizősen beszélgetni fogok velük. Reményeim szerint észreveszik milyen rendes fiú vagyok hogy nem akarok szexelni velük, amikor lehetne pedig, hanem a lelkükre vagyok kíváncsi és emiatt megszeretnek és örülnek neki hogy egy rendes pasi felfigyelt rájuk és kiléphetnek ebből a rossz világból.
2018. febr. 25. 16:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
Ott legalább nem utólag derül ki, hogy egy csaj a pénzért árulta a testét! :D
2018. febr. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Ez kamu kérdés? Te komolyan prostituált lánnyal szeretnél komolyat? Én nem nézek lw senkit, de nyilván ebből tartja el magát. Vagy téged nem zavarna, hogy mással szexel, vagy rögtön eltartanád. Nem értem. Kifejtenéd, mit várnál ettől a dologtól?
2018. febr. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2. Nyilván onnantól csak velem lenne, mert komoly kapcsolat lenne és persze segíteném, de nem tartanám el, segítenék neki rendes munkát találni és beilleszkedni az életbe. Az nem nem érdekelne mi volt ő, milyen volt az előélete.
2018. febr. 25. 16:23
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Azt ugye tudod, hogy a legtöbb lány a rosszlányokról nem azért csinálja, mert nem talál más munkát, hanem mert így juthat hamar és SOK pénzhez?
2018. febr. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4. Biztos van olyan is közte, de sok biztos rossz körülmények között él és rá van szorulva erre a piszkos munkára.
2018. febr. 25. 16:27
 6/21 Gál Zoé ***** válasza:
33%
Nagyon aranyos vagy, kérdező. Szerintem próbáld ki!
2018. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Idegesíteni fogod a többséget, de - mint bárhol az életben - lehet hogy véletlen találsz valakit akinek megtetszel. Ők dolgoznak ott, nem társkeresőznek. Lehet, hogy társkeresőznek is, csak azt nem munka közben.


Az viszont teljesen naív elképzelés, hogy ki akarnak lépni ebből a "rossz világból". A bűnügyi eseteket kivéve, ahova úgy sem fogsz kerülni, önként vállalták ezt a foglalkozást. Eszük ágában sincs kilépni belőlük a te két szép szemedért. Kivéve ha viszonylag magas színvonalon eltartod őket. A prostik általában intelligensebbek az átlagnál, tudnak ők saját maguktól is más munkát keresni, ha akarnak, egyáltalán nincsenek rád szorulva. Ilyen vagy olyan oknál fogva egy időre ezt választották. Nem fogják értékelni, ha te nekiállsz akaratuk ellenére "megmenteni" őket.

2018. febr. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de azok a csajok akkor szereznek maguknak pasit, amikor akarnak. Ahogy előttem is írták, nem azért csinálják ezt, mert nem találnak "rendes" munkát, hanem azért, mert ez sokkal jobban fizet. Tehát nem várnak ők semmilyen megmentőre, aki kirángatja őket a jelenlegi státuszukból. Ha megfigyeled, gyakran változtatnak várost, nem a saját valódi lakhelyükön "dolgoznak". Ha úgy döntenek, hogy abbahagyják, csak törlik magukat az oldalról és hazaköltöznek, ahol senki sem fogja tudni, hogy mit is csináltak az elmúlt hónapok alatt.


Bár értem a gondolatmeneted, külsőre bőven átlag felettiek azok a lányok :)

2018. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
26%

Hát ez aranyos, de nem látok sok esélyt rá, hogy ez működik.

De ha már ezt csinálod, szerintem szexelj is vele, mert ha még abban is jó vagy, több esélyed lesz. Vagy legyél visszatérő ügyfél nála, az is sokat számít.

2018. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Bár én csak egyéjszakásból tudok kiindulni, nem vagyok szolgáltatás, ha nekem az a program, hogy valalivel dugjak, de ő nekiáll lelkizni meg nyávogni, elhajtom a büdös francba. Egyéjszakásnál is az ember megejteni megy a dolgot, szórakozni kicsit, másnap meg távozni Isten hírével. Legalábbis én nem akarok ebben a szerepben senkit közelengedni érzelmileg, nekem ott csak egy eszköz az illető, akit ugyanakkor igyekszem szexuálisan én is kielégíteni. Aki ilyenben melózik, az meg pláne hasonlóan lehet: dugni megy a pénzért, talán nincs is agykapacitása beszélgetni normálisan, meg miért lenne kíváncsi egy idegenre, aki ráerőlteti a társaságát, ebből nem lesz semmi romi.
2018. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!