Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes ismerkedni komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes ismerkedni komoly kapcsolati szándékkal a rosszlányok oldalon?

Figyelt kérdés
Gondoltam arra, hogy felmegy arra az oldalra és találkozok onnan lányokkal, ha társkeresőn nincs sikerem ennél az oldalnál talán nagyobb sikerem lesz, mert fizetős lányok vannak ott. Találkozón kifizetem a lányt, de nem szexelek vele, csak lelkizősen beszélgetni fogok velük. Reményeim szerint észreveszik milyen rendes fiú vagyok hogy nem akarok szexelni velük, amikor lehetne pedig, hanem a lelkükre vagyok kíváncsi és emiatt megszeretnek és örülnek neki hogy egy rendes pasi felfigyelt rájuk és kiléphetnek ebből a rossz világból.
2018. febr. 25. 16:17
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj, de azok a csajok akkor szereznek maguknak pasit, amikor akarnak


Nagyon tévedsz a legtöbb normális pasinál kizáró ok hogy előző életébe rossz lány volt az illető....

2018. febr. 25. 17:09
 12/21 A kérdező kommentje:

Bár értem a gondolatmeneted, külsőre bőven átlag felettiek azok a lányok :)


Voltál már azon az oldalon? Többségük kiégett, agyon gyötört, elhízott igénytelen nő aki ott van

2018. febr. 25. 17:10
 13/21 anonim ***** válasza:

"Nagyon tévedsz a legtöbb normális pasinál kizáró ok hogy előző életébe rossz lány volt az illető...."


Mert a legtöbb normális pasi, normális csajt keres. Ettől még a rosszlányok is találhatnak pasit, csak nem azt a kategóriájút, akit te elképzelsz.

2018. febr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy meg nagyon sok olyan kuncsaft van akik csak lelkiznek a lányokkal, sokan csak azért fizetnek mert nekik nem a szex hiányzik, hanem mert nem hallgatja meg őket senki vagy másnak nem is akarják kiönteni a lelki fájdalmakat, és tudják, hogy egy prosti nem fogja őket elítélni mert őket is állandóan elítélik. Szóval nem te leszel az első akivel majd lelkizni fognak. De ha neked megér annyi pénzt, hogy azt érezd jót cselekszel ... hát hajrá, áldásom rád.
2018. febr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon tévedsz a legtöbb normális pasinál kizáró ok hogy előző életébe rossz lány volt az illető...."


Nem azzal fognak nyitni egy párkapcsolatnál, hogy: "képzeld, fent voltam a rosszlanyok.hu oldalon X ideig". Mivel még csak nem is a saját lakhelyük közelében dolgoznak, így a leendő pasija nem is fog tudni a múltjáról, ha csak el nem mondja vagy véletlenül nem derül ki. Sokan a képeiken kitakarják az arcukat, nem véletlenül.


"Voltál már azon az oldalon? Többségük kiégett, agyon gyötört, elhízott igénytelen nő aki ott van"


Bár nem voltam még egyetlen ilyen nőnél sem, de megnéztem az oldalt. Többségében minimum átlagos vagy inkább átlag feletti alkatú és szép arcú lányok vannak fent. De ha gondolod, privátba küldj át néhány linket, hogy kiket értesz "kiégett, agyon gyötört, elhízott igénytelen nő " alatt.

2018. febr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Nagyon tévedsz a legtöbb normális pasinál kizáró ok hogy előző életébe rossz lány volt az illető...."


Egy exprosti ismerősömtől tudom, hogy ez egyáltalán nincs így. Inkább a nemnormális pasikra jellemző, szerintem. De lényeg, hogy a felét nem zavarja.

2018. febr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Te mitől lennél már rendes fiú? Nem találsz nőt, erre fizetsz egy prostinak. hogy szóba álljon veled, mert annyira lenézed őket.
2018. febr. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 okonel11 válasza:
Ez olyan mintha a sarki abc be mennél tengerimalacot venni
2018. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

1) Nem fogja érdekelni a lelkizésed,100 %-ban biztos vagyok,hogy elfog hajtani a büdös pi*cs@ba.

2)Neked mire kiégett, agyon gyötört, elhízott igénytelen volt prosti akit el is kell tartani?Ennyire azért már ne keljen egy barátnő.

Nagyon naiv vagy.

2018. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#19 mire kell*
2018. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!