Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek a facebook-o...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a facebook-os ismerkedésről?

Figyelt kérdés
Sziasztok. azt szeretném meg tudni hogy mi a véleményetek a facebook-on való ismerkedésről? Sajnos a való életben nem tudok barátnőt találni mivel a délutános melóm van és estig dolgozok, azért gondoltam erre kíváncsiságból.

2018. febr. 25. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Van előnye és van hátránya. Aki élőben nem kell senkinek, az a neten sem fog kelleni.
2018. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet belőle normális kapcsolat.
2018. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó is kisülhet belőle, járható út. Ugyanolyan emberek vannak ott, mint a való életben. Meg kell találni a normálisat. :)
2018. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Gál Zoé ***** válasza:
43%
Facebookos ismerkedés = zaklatás. Ha ismerekedni akarok beregisztrálok Badoora.
2018. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

# 4


Téged hogy a rákba nem vágott ki innen még egy moderátor sem?

2018. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én alapvetően nem vagyok oda érte, mert sok levelet kapok ismeretlen férfiaktól annak ellenére, hogy nyilvánosan látható, kivel vagyok párkapcsolatban.

De azt pl. el tudom képzelni, hogy egy csoportban kialakulhat egy beszélgetés, és abból akár randi is lehet.

2018. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát próbáld ki,azt vagy bejön,vagy nem.
2018. febr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2018. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Zaklatásnak minősül,hogy írogatni vagy írogatni neked.hukyeseg
2018. febr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

# 8


Hülyeség. Jól írja egy kommentelő, mindenki ott keres párt, ahol akar. Ha te a vecsési káposztafesztiválon találod meg a nagy Ő-t, akkor ott.

Senki sem beszélt zaklatásról, hogy idegen lányokat bombázz farkadról képekkel.

2018. febr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!