Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebook ismerkedésről vélemén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebook ismerkedésről vélemények/tanácsok?

Figyelt kérdés
Fiúk/lányok, milyen élményeitek vannak ezen a téren? Fiúk, milyen bevállt praktikák vannak, és mit nem szabad? Lányok, nálatok ez mennyire bevált módszer, mit javasoltok, ilyenkor mit vártok...?
2016. máj. 9. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha igazi Swag profilod van ahol az látszik, hogy mekkora májer gyerek vagy akkor visszaírnak sok esetben a csajok. Ha sima profilod ahol magadat adod avagy pont nem adod mert csak kapcsolattartásból vagy fönt akkor ritkán válaszolnak. Szóval én azt szűrtem le, hogy legyen egy csili-vili profilod és megnő az esélyed.
2016. máj. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsonek a pont..igy van ha latszik h meno gyerek vagy latszik h rajtad h penzes csaladba szulettel es nepszeru vagy akkor szinte bizti h vissza ir valamilyen qurwa mert a legtobb pin@ a penzre utazik mert olyan vilagot elunk ahol a penz beszel. Ergo ha van boven penzed van csajod ha nincsen akkor is lehet de sok kudarc erhet nehezebb. . Termeszetesen vagy egy reteg akik ez alol kevetelt kepeznek de ez ritka mint az 5 lotto.
2016. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De sok esetben vissza sem jelolnek.. Sokan mondjak nem vagyok rossz kepu es pawa sem meg olyen szarsagok jol kijonnek velem meg minden jo ruhakba oltozok nem 2ft.. Es volt 1 csaj akit latasbol ismerek o is latott mar es jeloltem fb aztan 1 nem jelolt ra irtam vmivel es utana probalt hulyenek nezni h baratja van meg ilyenek kulon kervenyt kellet majd nem benyujtani h jeloljon vissza..
2016. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A helyesirasi hibakert bocs gyorsan irtam telon :)
2016. máj. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem tökmindegy hogy nézel ki.

A nőknek 4 dolog kell. Figyelmesség, humor, önbizalom, jó szöveg

Ha kerdezel valamit az egyik nap, arra nyugodtan rakerdezhetsz masnap.. És ezt így szépen sorban. Érezni fogja, hogy figyelsz rá.

Probalj sokszor humoros lenni, de ne vidd tulzasba, mert akkor egy idő után sok leszel neki, vagy bekerulsz a barati zónába.

A legfontosabb, hogy önbizalommal írj neki. Szóval ha valami olyan dolgot irsz neki.. Akkor tedd hozzá pl, hogy tudom!

2016. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A jó szöveget meg sok olvasással tudod elérni. Kezdj el olvasni, de nagyon sokat. Bővül a sokincsed, és lényegében mindennap ugyan azt irod le neki, ugyan azon rohogtok, csak más szavakkal..

Előző voltam

2016. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szókincsed*
2016. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!