Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titkos flört nevezetű oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos flört nevezetű oldalon írtam 1 lánnyal de utána kreditet kér de az igazi oldal vagy csak kamuból írnak? Nem tudom nem ismerem de előfizetek ha nem kamu

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 01:16
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Kedves "24 éves egyetemista" srác.


Egyrészt hátrább az agarakkal, az egy dolog, hogy neked írtak levelet (meg még 1-2 embernek itt). Nekem most jött föl ez az oldal, onnan kerültem ide a GYIK-re, mert kíváncsi voltam. Természetesen nem regisztráltam, de a te hozzászólásodhoz annyit akartam hozzáfűzni, hogy még szép, hogy valakiknek összejön ez-az :D Gondold már el mi lenne, ha soha senki nem találna párt vagy szexpartnert az oldalon :D Azért abból nem kis felháborodás lenne. Így viszont el lehet mondani, ha kellemetlenkedés van, hogy "nini látjátok, ő is és ő is megtalálta a párját az oldalon!"


De az ilyen oldalak többsége valóban így szokott működni, kamuprofil hegyekkel, hogy fenntartsák az érdeklődést. Valószínűleg teljesen igazuk van azoknak, akik kamut sejtenek benne, valószínűleg tényleg kamu a legtöbb profil. Pláne, hogy az összes panasz egytől egyig megegyezik, és más jellegű is, mint más oldalak esetén, ami szintén alapos gyanút vet fel. Természetese nem kamu az összes profil, jól néznénk ki asziszem...

2019. máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 nagybotos ***** válasza:

A szexneked.hu és a szexrandi.hu oldalak /3 hónap ~2000-4000..-/ ról volt randim. Biztosan nem kamu oldalak!

A randivonal sem kamu, meg a badoo, , ctk ezek nem kamu oldalak.

2019. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim válasza:
Átverés! Mikor a negyedik nő írt rám,úgy hogy még a fotómat sem volt idő feltölteni azonnal levágtam! Egy kredik egy üzenet! Kerüljétek el az oldalt!
2019. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

Nekem is elkezdte magát reklámozni ez az oldal. Én most biztosan nem szeretnék ismerkedni, kamu oldalon meg pláne nem.


Le lehet tiltani az oldalt valahogyan?

2019. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 kangorcsoldokrem válasza:

én ezt a kommunikáció nyertem, bedobtam válasznak az ászf idevágó pontját...simán jön az automata válasz arra is (úgy, hogy a profilképem egy netről lehalászott kép amin hímtag mellet egy tv távirányító van):


Vida 03-01-2020 14:20:19

Nagyon kivancsi vagyok rad remelem te is az vagy ram, mondd mi a neved neked edes?


geri86 03-01-2020 14:19:37

...wow, te vagy a legaranyosabb algoritmus akivel valaha találkoztam...jesszusom


5.2. Az oldal célja a szórakozás, nem kifejezetten a fizikai találkozás. Lehet hozzászólásokat írni, valamint flörtölni szimulált profilokkal. Ezekkel a nem igazi profilokkal a fizikai találkozás lehetetlen.


Vida 03-01-2020 14:05:55

Szerinted elég aranyos vagyok?

2020. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

Love.hu

Kb 20 éve működik, nem kamu.

2020. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 nagybotos ***** válasza:
16/46 RÉSZÉRE : A szexneked.hu és a szexrandi.hu garantálom, hogy nem kamu. volt több találkozásom, össze is jött. És soha egyik sem volt kamu. (Vedd figyelembe, hogy ahirdető is EMBER légy normális udvarias.)
2020. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:

Az a helyzet hogy 2018 öta amikor először látogattam az oldalra,sok ugyanaz a hölgy fotója látható ma is ugyanazzal az életkkorral...

Különös,nem?

2023. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!