Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak Budapesten igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak Budapesten igazi társkereső helyek, ahol élőben lehet ismerkedni, értelmes jó megjelenésű hölgyekkel?

Figyelt kérdés

Arra gondolok ahol elmegy az ember és független emberekkel ismerkedhet kimondottan ilyen társkeresés céljából!

Találkozók ahol kapcsolat várja az embereket,

lehet ismerkedni,randizni lehetőleg 20 és 60 közötti (most csak írtam valamit) emberekkel!

Ahogyan a filmekben,összejönnek találkoznak utána meg kialakul valami ha a felek úgy akarják!

Clubok,partik,házibuli,találkozók,egyéb összejövetelek érdekelnek komoly emberekkel akik szerelem miatt ismerkednének!



2014. máj. 9. 10:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%
hát... nekem ez elég erőltetett lenne... de ha elmész Instantba, akkor onnan tuti nem jössz haza egyedül :P
2014. máj. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Az mit jelent, hogy biztos nem megy haza egyedül onnan? Hogy csupa olyan csaj jár oda, akik simán elmennek bárkivel az első találkozás után? Vagy minden este mással mennek el? Gondolom a kérdező nem ilyen könnyű lányokra vágyik elsősorban.
2014. máj. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
23%
miért kell rögtön a nőkre gondolni??? Amikor én voltam ott, rám olyan pasik hajtottak rám, akiknek VOLT BARÁTNŐJÜK!!! Úgyhogy mi lenne, ha nemcsak a nőket kritizálnátok azzal, hogy könnyűek???
2014. máj. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%
Mivel a kérdező hölgyeket keres, ezért volt róluk szó. Egyébként nem a nők könnyűek általában, hanem azok, akikre az első válaszoló utalt, hogy ha odamegy a kérdező, akkor biztos nem megy haza egyedül.
2014. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

És ilyen randi találkozók,csöndesebb helyen összejövetel,

ahová az ismerkedni vágyókat összehozzák,és lehet beszélni?

2014. máj. 9. 12:57
 6/22 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Egy csomó ember van, aki nem szereti a hangos, füstös, zsúfolt helyeket, és ezért nem jár ilyen helyekre. Nekik is kell, hogy legyen egy találkozási pont, ami nem a szokásos harsány buli/diszkó.
2014. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Szoktak lenni Single-partyk, meg Villanyrendőr-partik... piros-foglalt, sárga-nem tudom, zöld-szabad :)
2014. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
57%
Ez a villanyrendőr parti viccesen hangzott, de a google semmit nem dobott ki rá. Lehet, hogy más néven fut?
2014. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
2014. máj. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Akár szolid buli, akár csak ilyen találkozó szingli emberekkel !
2014. máj. 9. 16:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!