Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Létezik olyan nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Létezik olyan nő, aki tényleg antifeminista?

Figyelt kérdés

Antifeminista fórumon ismerkedtem meg egy nővel, el is hívtam randira. A randin világosan látszott, hogy a nő nemhogy nem antifeminista, hanem szinte femináci. Középvezetői állása van huszonévesen, egyedül él, minden lehetséges módon tökéletességre törekszik, és esze égéban sincs a hagyományos nemi szerepe szerint élni.

Megkérdeztem, hogy miért tartja magát antifeministának, és azt mondta, hogy azért, mert elégedett a jogaival, ő úgy érzi, hogy azt tesz, amit akar, azt ér el, amit csak akar. Nem szeretne többletjogokat, kvótát, nem szeretné a férfiakat ellenségnek látni, ő tud felelősséget vállalni magáért...stb.

De ugyanúgy esze ágában sincs a hagyományos szerepét teljesíteni, verseng a férfiakkal, vagyonokat költ magára, törtet.


Ti mit kezdenétek egy ilyen nővel?


2018. febr. 28. 15:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
XDDDD
2018. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
14%
Felvilagositanam, hogy minden eredmenye ellenere meglehetosen ostoba, es meg egy szo jelenteset sem erti.
2018. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
9%

[link]

E!

2018. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
Mit lehet csinálni?? Nagy ívben kerülni. Jól meg van az ilyen nő a karrierjével. Miért kéne megzavarni egy pasi jelenlétével, a nyugodt életét?
2018. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
14%
Létezik ilyen, például keresztyén körökben. Ha nem vagy a hit ellenzője, akkor ajánlom figyelmedbe a protestáns, vagy akár katolikus közösségek hölgytagjait is.
2018. febr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

Mi ebben a femináci? Huszonévesen még nem muszáj a hagyományos szerepét betöltenie vagyis szülni, anyának lenni, majd eljön az ideje amikor elkezd gyerek után sóvárogni." Verseng a ferfiakkal" gondolom munka téren - ez miért baj? Jobb lenne ha a cégnél az utolsó lenne és szépen beletörődne?

Mivel elment veled randizni ebből nekem az jön le, hogy a férfiakkal amúgy semmi baja, keresgél párt ő is. Aztán hogy kinek mi,ki jön be az majd kiderül. Előbb utóbb lesz valaki akivel összeköti az életét és akkor majd eljön a hagyományos szerep is. A meglátásai pedig szerintem jók, nincs ő semmiben hátráltatva, visszafogva a férfiakhoz képest ha ki tud bontakozni.

Nekem ha tetszene én meghívnám még egy randira, hátha összejövünk.

2018. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

"Nem szeretne többletjogokat, kvótát, nem szeretné a férfiakat ellenségnek látni, ő tud felelősséget vállalni magáért...stb. "


Ez nem antifeminizmus, hanem korrekt, felnőtt gondolkodás. Néhányan igazán példát vehetnének róla, a GYK-n is.

2018. febr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
Eléggé szomorú, hogy felnőtt létedre ilyenekre pazarlod az energiádat, mint a független nők elleni gyűlöletre. Keress már valami normális hobbit.
2018. febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon érdekelne, hogy mit értesz hagyományos női nemi szerep szerint élésnek.
2018. febr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Mármint amit elvárnál életed párjától, és azt mondanád ejha, ezt aztán a nő.
2018. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!