Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 21 éves férfiként szülőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves férfiként szülőkkel élek, albérletre nem telne, viszont haza sem hozhatok senkit. Ezzel minimálisra csökkentek az esélyeim egy párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

Már lassan fél éve dolgozom, de sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy albérletbe költözzek. Viszont nagyon zavar, hogy ha ismerkedem, sosem lehet itthoni programot szervezni, akár egy közös filmnézés összebújással vagy bármi ilyesmi, mert nem lehet megoldani a családom miatt.

Jogosan félek attól, hogy így nem kellek senkinek?

Sajnos ha választani kell, akkor marad a szülőkkel élés és a szingliség, mert nincs fölösleges 70 ezer forintom minimum egy szobára. (Az is necces ismerkedés szempontjából, mert ott meg a lakótársak kavarhatnak be.)


2018. márc. 1. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Lehet menni a csajhoz is programozni.
2018. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Igen, csökkentek az esélyeid. Azért előbb-utóbb szexelni is kell valahol, azt meg nem várhatod el, hogy csak a lány vigyen haza téged.

Miért nem viheted haza?

2018. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Persze lehet idősebb párod is. Dea hozzád illő lányok is a szüleikkel élnek. Mondjuk szokás szerint a fiú jár a lányhoz udvarolni, de legtöbb lányos apa és anya, nem igazán nézi jó szemmel, hogy füle hallatára csinálják meg a lányát. Még a fiús szülök hamarabb lesznek büszkébb.
2018. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, pont ettől tartok én is, hogy valahol szexelni is kell ha fenn akarom tartani az érdeklődést. Nem megoldható, nagyon egyben van minden, bár van külön szobám, egyszerűen hajszálvékonyak a falak, azt is lehet hallani ha valaki alszik és szuszog a másik szobában.


Sajnos eddig olyan lányokkal ismerkedtem csak valamilyen balszerencse folytán, akikhez szintén nem lehetett menni.


Nem tervezek örökké itthon élni, mindenképp próbálok saját lakásra gyűjteni, talán egyszer sikerülni is fog egy óvatosabb hitellel.

2018. márc. 1. 17:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az túlzás,hogy senkit se fogsz így találni,de nyilván megnehezíti a csajozást.

De mitől ennyire elviselhetetlenek a szüleid?

Gondolom van saját szobád,be lehet csukni az ajtót. És igen,a lány is lakik valahol,oda is lehet menni.

2018. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
4es válaszodra. Akárki akármit mond, egy nőre , kapcsolatra költeni kell. Ha nincs senkid, amit rá költenél tedd félre lakásra. Én más okból de ugyanezt teszem, szándékosan nincs kapcsolatom, mert "gatyára" nincs pénzem.
2018. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

Miért, mi lesz, ha hazaviszel egy lányt? Kirúgnak, vagy mi? Ez szánalmas.

Én is itthon élek, mert nem fogok azért kidobni pénzt, hogy külön lakjak, ráadásul a legtöbb albérlet messzebb van az egyetemtől, mint az otthonom. És?

A szüleim angyalok, minden páromat szeretettel várták mindig és imádták. A normális embernek nem akadály, hogy bemutatod nekik. Bár én nem voltam soha az alkalmi híve, aki meg azt akart, azvagy megmondta, vagy akkor kopott le, mikor megtudta, hogy csak úgy viszem haza, ha bemutathatom. Dugni meg nem csak ordítva lehet és rácseszni a szülőkte az ajtót, hogy nesze, menjetek addig innen vagy nézzétek hangosan a tv-t... Felnőttek vagytok mind a 3-an.


Milyen szánalmas szülők azok, akik nem engedik, hogy a gyerekük áthívja a párját vagy a barátait?

2018. márc. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!