Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Válás után gyerekkel nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után gyerekkel nincs már esély normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 07:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
De van.
2018. febr. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Nőként még hamarabb, mint férfiként.
2018. febr. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Miért ne lenne ? :)

Egy gyerek nem a világ vége :)

Ez a te hozzáállásodon múlik :)

2018. febr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Őszintén remélem, hogy van neked 1 gyermekkel, mert én 2 gyerekkel maradtam egyedül és hinni szeretném, hogy így is van. 35N
2018. febr. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Én 3 hónapos babával találtam társat. Igazi, lángoló szerelem. Sosem hittem volna, hogy ez még vár rám, semmi sem lehetetlen.
2018. febr. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
16 és 9 éves gyerekekkel találtam párt 37 évesen.Nő vagyok.
2018. febr. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Egyéntől függ. Ha olyan az egyén simán van. De ha önmaga ellensége, akkor még facéran sem lesz neki.
2018. febr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De van. Milyen az, aki önmaga ellensége?
2018. febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én 2 kisgyerekkel maradtam egyedül, és nagyon könnyen találtam párt, társkeresőn. Nem szabad feladni, elkeseredni, biztosan találsz olyan férfit, aki elfogad gyerekestől, és boldogok lesztek együtt!


31/N

2018. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as az a helyzet, amikor az ember félelmek, berögződése/beidegződések és egyéb negatív gondolatok miatt azt hiszi, nem megy, nem sikerül. Sokszor ha az életben nyitott szemmel jársz, látható, hogy sokan csak azért nem csinálnak dolgokat mert nem hiszik, hogy sikerülhet.

Később te is rájössz a jelentésére. Sokszor önmagunk ellensége vagyunk. Majd egy okosabb elmagyarázza jobban ennek jelentését, de nézz utána ha nem ismered ezt a kifejezést. :)

2018. febr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!