Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondtál már le olyanról aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtál már le olyanról aki nagyon tetszett, csak mert kiderült, hogy az ismerősödnek is bejön?

Figyelt kérdés

Abban a pillanatban ahogy megtudtam, hogy a kolléganőmnek bejött az a pasi, akiről már régóta tudta, hogy odavagyok érte, lemondtam róla és már nem erőlködök nála.

Nem gondoltam volna, hogy neki is tetszik, sosem említette, csak nemrég.

Azért tetszett meg neki, mert nekem előtte megtetszett?


Úgy érzem, hogy ez a versengés nem az én világom.

Más is volt már így?


2018. márc. 1. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. :D Lehet, hogy szarszemétszaralak vagyok, de csak egy barátság az, amit nem áldoznék be ilyenért. Ha a kollégám, az ismerősöm, vagy a nagyisten, az sem érdekel. Majd a kiszemelt eldönti, hogy ki tetszik neki. Harcolni nem fogok érte, de meghúzni sem fogom magam. Ennyi erővel más is lecsaphatja.
2018. márc. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak ha nem volt esélyem, és a másiknak több esélye volt valamiért.
2018. márc. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anno volt rá precedens, a legjobb haverommal ugyanabba a lányba voltunk szerelmesek. AZ elején volt egy kis rivalizálás, ha jól emlékszem egy kis bunyó is, aztán megbeszéltük a dolgot, és rájöttünk, hogy a barátságunk többet ér és ejtettem a leányzót.
2018. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem butaságot csinálsz. Szerelemben és háborúban nincs barátság ahogy a közmondás tartja. Ha te is tetszel a pasinak úgyis küldi a jeleket. De gondolom a kolléganőd azóta rákapcsolt és hajt rá...ezt nem hagynám tuti. Ne érezd versengésnek. De mivel a pasit gondolom hanyagolod azt hiszi te már nem érdeklődsz iránta. Ezt érezheti. Döntsön a pasi. Ha kellesz neki lépni fog.
2018. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. márc. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fiúként ez nálam is tök természetes. A másik úgyis jobb nálam minden tekintetben, akkor minek gyötörjem magam, meg adjam meg azt az érzést az ismerősömnek, hogy na sikerült legyőzzelek, és ez eszembe lesz mikor dugom a csajt.

Nem fogok versenyezni senkivel. Ha valakit nekem szán a sors akkor az az enyém lesz, anélkül is, hogy valakivel meg kell érte rivalizáljak.

Nem tudom, lehet ez a mentalitás is vezetett odáig, hogy 20 évesen sem volt még barátnőm, de most már nem is érdekel.

2018. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én volt már hogy ezért utasítottam vissza egy srácot, a legjobb barátnőm szerelmes volt belé, nekem csak tetszett, aranyos srác volt, de tudtam,h ha jánék vele a barátnőm kiborulna...
2018. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!