Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minimálbérrel szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minimálbérrel szerintetek hogyan lehet csajozni? Amikor a kötelezők kifizetése után alig marad pénzem hogy egy lányt meghívjak bármire is?

Figyelt kérdés

2018. márc. 2. 07:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy. Hacsak nem vagy eszméletlen jóképű, mert akkor a csaj is hajlandó fizetni neked.
2018. márc. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Fejleszd magad. Tanulj. Erre találták ki a fősulit, egyetemet, felnőttképzést, levelező/esti képzést stb. Tanulj nyelveket is, és máris lesz jobban fizető munkád.
2018. márc. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Sehogy.


Tanulj,képezd magad,menj PIACKÉPES szakmàra,pl programozó vagy elemzõ közgazdàsz,matematikus.

Vagy komolyabb szakma.

Épitsd magad fel aztàn csajozz addig felesleges.

2018. márc. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
nincs pénz csajra honnan vegyen pénz fősulira?
2018. márc. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

50 az albérletem (egy nagy, erkélyes szoba)

4 a buszbérletem

30 a kajám (napi 5 étkezés, 3 hússal)

6 a kondibérletem

4 a telefonszámlám + mobilnetem

2 az internet

5 a tisztálkodó szerek(tusfürdő, sampon, hajbalzsam, kézkrém, testápoló, borotva, szivacs, mosószer és öblítő(ez ugye nem kell havonta, de nagyvonalúan számolok))

Ez eddig 101 ezer forint. Marad 22 ezer. Ruhát nem kell havonta venni, cipőt sem. Póló egyébként felsőkategóriás márka: 3 ezer. Cipőt 3-4 évente veszel egy 18 ezres bőrcipőt CCC-ben...ha ápolod, évekig bírja. Nyárra meg egy 3 ezres cipőt a New yorkerben.

A nadrág a húzósabb, de azt sem kell havonta venni.


Ha még ez is kevés, akkor túlórázom, az még + 20-30 ezer.

Ebből már be lehet ülni valahová egy lánnyal.

2018. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Hasonló a hasonlóval. Egy kávé 200 forint, ma meg már a nők is dolgoznak, a normális lányok nem várják el, hogy te álld a cehhet, én is mindig szeretem legalább a saját résem fizetni.
2018. márc. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
#4 Az állam 12 félévet támogat, talán ki kéne használni ezt a lehetőséget. Ja, hogy ahhoz tanulni is kéne? Ha valaki lusta, meg is érdemli, hogy ne vigye sokra, csak utána nem kell a sírás.
2018. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Ahogy 7-es mondja.

Pontosan,tanulni kellene nem rinyálni meg kifogásokat gyártani.

Az ilyen meg is érdemli,hogy ne vigye sokra és a nők is lenézzék pont megérdemli.


Tanulni és elmenni szépen dolgozni suli mellett,aludni meg kevesebbet kell és gyorsan,ha nem bírod koffein kura ahogy sokan csináltuk,ha van egy célod akkor tegyél érte vagy marad a minimál bér és szökőévente egy kettő dagadék nő.

2018. márc. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Tisztázod az elején, hogy nem dúskálsz a pénzben. Randizni úgy is lehet, hogy nem költötök sokat. Pl. ilyen "szép tavaszi időben" (10 centi friss hó esett) menjetek hógolyózni. Lehet néha kicsit újra gyereknek lenni!

Kirándulás, séta, szabadtéri rendezvények tavasztól őszig, piknik, biciklis túra, sátorozás, stb. Ha alakul a dolog, főzhettek egymásnak. Enni meg úgy is kell. Legfeljebb két nap vajaskenyér, és akkor a harmadik napon meg tudod hívni egy lángosra vagy fagyira.

A probléma ott kezdődik, ha összeköltöztök, és nem halad a történet. Minimálbérből nem lehet félretenni, gyereket vállalni.

Amíg csak randizgattok meg szexeltek, addig nem sok vizet zavar, hogy keveset keresel. De komoly kapcsolatra nem biztos, hogy le fog állni így veled egy csaj. Ketten még csak-csak könnyebb egy albérletet fenntartani. De itt megrekedtek. Se esküvő, se gyerek.

2018. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
76%

Lehet érdemes lenne munkahelyet váltanod. Nem tudom mit dolgozol, de úgy hallom mostanság több gyár is jól fizet.

Targoncásoknak még jobban. Ezzel már talán lehet kezdeni valamit. Ráadásul új emereket is megismerhetsz így. Talán még "Őt" is. :)

2018. márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!