Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet felkelkelteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet felkelkelteni egy fiú érdeklődését?

Figyelt kérdés

Egyáltalán van ilyen, hogy később megtetszhetünk valakinek?


Tetszik nekem egy fiú, de szerintem én ő neki nem. Távolságtartó, de mosolygós és kedves. Nagyon akarom őt, de fura lenne csak úgy ráírni hogy "szia mizu?", hiszen ő sem teszi sosem, csak párszor ír, de olyankor konkrét, munkával kapcsolatos dolgokról.


Légyszi értelmes válaszokat :D


21/L



2018. márc. 2. 16:53
 1/7 A kérdező kommentje:
felkelkelteni - *felkelteni
2018. márc. 2. 16:54
 2/7 anonim ***** válasza:

Mosoly, szemezés, megérinted.


De csak akkor csináld, ha komolyan is gondolod...

2018. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd meg kávézni, teázni...
2018. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mosolyogj sokat, poénkodj vele, humorral piszkáld az egoját, nagyon finoman viccesen szólogass be neki, próbálj meg sokat beszélgetni vele

légy visszafogott (öltözködésben, stílusban), semmi esetre se kihívó

ne add magad könnyen, legyél kihívás számára

2018. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy késöbb megtetszel neki. De! Azt tudod már rola, hogy van-e barátnöje/élettársa/felesége? Csajozos tipus? Stb?
2018. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Először is ha visszafogottabb, nem fog utánad teperni, leszólítani, randira hívni csak mert szépen nézel. Másrészt egy kvázi csak munkakapcsolatos kollégával egy "szia mizu?" elég gáz. Alap, hogy ha csak munkakapcsolatban vagytok, akkor nem vagytok olyan kapcsolatban, hogy ilyen hétköznapian kezdd. Ez nyilvánvaló terelés, nem reagálnám le jól. Ha valaki akarna tőlem valamit, szeretném egyértelműen tudni, taktikázás nélkül. De jó lenne ha kiderítenéd, hogy van-e valakije, mielőtt rányomulnál.


De amúgy meg kollégával ne kezdj, a magad érdeke...

2018. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem hiszem, hogy nyomulni fogok, az nem az én stílusom. Ami pedig a családi állapotát illeti, úgy tudom, nincs senkije. Legalábbis pár hónapja a barátnőmet kérdezte, hogy hogy tudna barátnőt szerezni.
2018. márc. 4. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!