Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan negatív dolog az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan negatív dolog az ha anyukám elkísér a randira?

Figyelt kérdés

Nem első randira hanem 3. 4. re gondolom.

Ha ciki ha nem de 3. 4. randira néha elkísér anyukám, amikor már alakul a kapcsolat mert vonzalom szimpátia van.

Anyukám is kíváncsi a lányra így érthető módon eljön velem. Nyílván nem hármasba randizunk ezért 5, 10 perc után elmegy onnan anyukám hogy kettesbe maradjak a lánnyal. Amúgy 35 éves FÉRFI vagyok


2018. márc. 3. 14:02
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Akár kamu, akár nem, egy kérdésem van kérdező: hogy reagáltak eddig a lányok? Komolyan érdekel :DDD.
2018. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu. Ilyen a valóságban nincs.
2018. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Hányadik barátnőjelöltön vagy túl?

az 1000. után amikor 120 éves leszel, mad gondolkozz el rajta, miért is nem jött össze egy nő sem. Olyanokat persze ne is firtassunk, hogy saját lakás, egzisztencia. MamaHotel tulajdonosa percre elszámoltatja idejével bérlőjét.

2018. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
3-4.randira elmegy anya is egy 5-10 percre, jól sejtem,hogy ezután nincs több randi,te nagy betűs férfi? Eszembe nem jutna még a környékre sem hívni anyámat,ha ott tartana már a kapcsolat,akkor hazavinném bemutatni a lányt. Addig miért kéne látnia vagy ismernie anyámnak,hogy tetszik e neki a kiszemeltem vagy nem? Felnőtt emberként csak elkellene már tudni dönteni,hogy kuvel érdemes ismerkedni vagy kivel nem. Így zajlik ez valahogy? :"Nem vagy szimpatikus anyunak,ne találkozzunk többet!" Olyasmi kaliber lehetsz mint az az ember,akit nem rég láttam az utcán,ment az anyjával,közben mondta neki: "Anya, eddig ezt nem tudtad rólam,de én hacker vagyok. Tudod mi az a hacker? Tudok pénzt lopni a banktól.interneten keresztűl, engem az FBI köröz." :)
2018. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
96%
Elmebeteg kamu kérdés.
2018. márc. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

Basszus nekem egyszer volt egy ilyen randim, csak a korod nem stimmel :O Ő akkor 28 éves volt, én 22.


Emlékszem a 7. randink volt. A srác

/fiú/férfi egy hívósabb kínai étterembe hívott. Halál pontosan egyszerre érkeztünk a helyszínre, az ő oldalán ott díszelgett az anyukája akit addig soha nem láttam.

Mondta, hogy itt az anyukája. Velünk eszik. Pont.


Beültünk enni, az anyukája közben folyton faggatott, hogy a fia mondta, hogy még sosem szexeltem. Miért? Miért nem festem meg a hajamat? Olyan fakó a színe. És miért olyan a szemüveg keretem amilyen? Egy másik jobban állna...na én akkor elköszöntem mind a kettőtől, további jó étvágyat és szép életet kívántam nekik és elmentem.

2018. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Nekem anyumék arról sem tudnak,hogy bárkivel is találkozok 3-4 randi után sem mondom,hogy járok vkivel. Elmentem majd jövök kész. Ha majd alakulgat a kapcsolat és tényleg kapcsolatnak lehet nevezni. Akkor majd bemutatom a szüleimnek a srácot. De addig totál felesleges.


Engem sem látnál egy ilyen anyuka is beköszön randin. Mi a francnak? Elsőnek azt hittem vmi 16 éves kisgyerek írja ki,de 35?? Ne haragudj,nekem az ilyen nem férfi.


Leszbikus nőbe több férfiasság van mint benned apukám.


26/N

2018. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:
Volt már barátnőm...Nagyon el vagytok tévedve kicsi fiúk.....
2018. márc. 3. 19:23
 39/41 A kérdező kommentje:
35nek ment a lepontozás a provokáció miatt
2018. márc. 3. 19:25
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rokonom (nő), igaz, kicsit idősebb nálad, mert ő 49 éves, de anyuci nélkül nem megy sehova.Randira sem.Igaz, általában nem is ő hozta össze a randikat, hanem anyuciék vittek fel hozzá pasit, mert nem akarták, hogy rájuk száradjon a csaj, túl akartak adni rajta, de mindenkit elüldözött.Na ilyen nő lenne való neked! Milyen szép, izgalmas, romantikus közös szülő-gyerek randit tudnátok összehozni!
2018. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!