Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló/szűz pasik! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló/szűz pasik! Ti ettől a szinttől mennyire álltok távol? (videó lent) Szerintetek ezeknek a pasiknak mennyi a vagyonuk és mi a végzettségük?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=MKVpf7-rfm4

https://www.youtube.com/watch?v=JdYDpzOlIq4

Azt hiszem én 25 éves csókszűz pasiként (életemben nem beszéltem fél óránál több ideig idegen lánnyal) annyira távol állok ettől a szinttől mint egy kenyai éhező gyermek a dubaji trónörököstől. Döbbenetes belegondolni, hogy milyen különbségek vannak férfi és férfi között (elsősorban külső tekintetében). A gazdagságra még azt mondanám, hogy so-so, el lehet érni bárkinek rohadt nagy melóval (mondjuk nem 30 éves korára, hanem 60-70). De könyörgöm... Ezek a pasik még jóképűek és magasak is. Ezek a "bájos" kishercegnők meg persze, hogy erre az életre/pillanatra vágynak (meg kb. a nők 99,7%-a). Na és gondolj bele, hogy akkor ezzel kellene versenyeznie egy magamfajta 170 mély vékony és kisfiús csóró egyetemistának! Elsősorban azok véleményére lennék kíváncsi, akik hozzám hasonló reménytelen helyzetben vannak.



2018. márc. 3. 21:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Na és, te meg másban vagy jobb/előrébb, mint azok, akiknek több a tapasztalatuk ilyen téren. Vannak az életben más dolgok is. :)
2018. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem itt egyik sem egy nagy szám, teljesen átlagos magyar pasik, akiket ha megismerek persze bele tudnék akár szeretni ha úgy hozná az élet (persze nem), de így ismeretlenül teljesen közömbös.

A külső sok esetben egyébként lószart sem ér, ha VAN stílusod (sok hülye azt hiszi a jó külső mellé kell) - a stílus nem csak Schiffer Miklós féle stíluskalauzra gondolok, hanem viselkedésben vagy olyan ami ahhoz kell, hogy a kiszemelt beléd szeresse. Mondanám, hogy beszélgess el erről az exeimmel és a jelenlegivel, de vagy megtapasztalod, vagy annyira félsz, hogy sosem fogod.

2018. márc. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1: "Na és, te meg másban vagy jobb/előrébb, mint azok, akiknek több a tapasztalatuk ilyen téren."

---

Köszi a biztatást, de kár a gőzért, teljesen felesleges. Egészen biztos, hogy semmiben nem vagyok jobb/szebb/több, mint a fenti két sármos herceg. Maximum ha rohadt nagy szerencsém van, akkor egyikőjüknél talán hosszabb a péniszem (15 cm), de elnézve az ilyen tökéletes pasikat ez is teljesen esélytelen.

2018. márc. 3. 21:20
 4/20 anonim ***** válasza:

Ja a sok lehurrogó majom akik ebben nem hisznek csak nem TUDJÁK. Amíg én sem tudok valamit én is marhára tagadom.

Az igazság pedig az, hogy miről akarnak ezek a srácok minket meggyőzni? Amikor tapasztaljuk az ellenkezőjét, de ő hülyesége okán és mert a szülei is buták ezekszerint nem kap semmi fejmomást hogy is kéne gondolkodni, amivel tudna esetleg normális életet élni. De ha nincs példa, nem tudja hogy legyen normális. Nehéz sakk matt helyzet, mondhatni a természet maga szelektálja egyedeit. Ha valaki életképtelen kihal, Fogjuk fel így.

2018. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Milyen szinttől? Nincsenek szintek. Nem vagyok se jobb, se rosszabb az ilyen férfiaknál, csak egyszerűen MÁS. Ennyi.
2018. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Haver!

Teged bedaralt a sajat agyad. Az instagramm (vagy mi a fa**om) vilagaban elsz. Ahol minden tokeletes csilli villi stb. De korant sem. Mindehol vannak problemak, veszekedesek, vitak....van olyan problema amit az a csavo nem tud megoldani, de te siman megoldanal, es persze forditva is.

Szoval....elegge rossz uton jarsz. Menj pszichologushoz.

2018. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy, lol
2018. márc. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Szomorú, hogy mennyi súlyosan önbizalomhiányos férfi van magyarországon..
2018. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, hogy másokhoz mérd magad, szedd össze magad, egyrészt próbálj jobbá tenni amit akarsz, másrészt csak a magad életeddel foglalkozz a saját céljaiddal, sikereiddel, terveiddel.

A videók meg jól néznek ki, aztán majd x év múlva meg ott lesz a válóper, meg minden huza-vona.

Mint ahogy mondani szokták, minden csak illúzió.

2018. márc. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

én nem állok messze az elsőtől..


nem kamu, de én azért vagyok egyedül mert így jobb..


de ne keseredj el..mert az kiül rád és taszít

2018. márc. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!