Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én csak szexre kellek mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én csak szexre kellek mindenkinek?

Figyelt kérdés

Mi lehet velem a baj hogy csak szexre akarnak a pasik? Nem ismernek de meg sem akarnak ismerni es hamar nyilvanvalova valik szamomra a rovidke beszelgetes alapjan hogy semmit nem akarnak tolem csak szexet.

Pedig egyaltalan nem oltozok kihivoan es nem is viselkedek ugy amibol barkinek az johetne le, hogy egybol vevo vagyok mindenre.

Ha mar valasztanom kell akkor szerelmet akarok es ugy egyutt lenni valamivel, mert nekem ezek az erzelem nelkuli egyuttletek nem mennek. Ez szerintetek baj?


Egy 23 eves lany.


2018. márc. 4. 12:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%

Miért lenne baj? :)


Teljesen jól csinálod, nekem szimpi a hozzáállásod, ne változtass! :)

Én is ilyen vagyok, csak férfiban :D


39F

2018. márc. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%

Nekem sem megy az egyéjszakás kaland. Távol áll tőlem, nem tudok ilyenbe belemenni. Ez szerintem egyáltalán nem gond.

És az, hogy csak szexre akarnak... Az jelenthet azt, hogy vonzó vagy, szép, dekoratív, ami egyáltalán nem baj. Ha valaki megnéz az utcán, az csak ennyit lát, tehát ha nem akar megismerni, akkor idáig jut el. Ha valaki még akár ismerni, akkor az lesz az, aki kapcsolatra szeretne téged, nagy eséllyel. Szerintem egyáltalán ne keseredj el, tudd be annak, hogy szép vagy, és ha nem akarsz csak szexet, akkor ne menj bele. Ennyire egyszerű. Aztán majd jön egy pasi, aki megismer, többet akar a testi közelségnél... Na az lesz a te embered. :)

2018. márc. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
24%

Tudod a mai férfiak már egyre kevésbé hisznek a nők komoly kapcsolatos ábrándjaikban, hogy mint damoklész kardja, ott lebeg a fejük felett az, hogy a lány bármelyik pillanatban megpattanhat valaki mással mert manapság senki nem várhatja el egy nőtől az elköteleződést és a hűséget.

Szóval marad az, hogy a prostik drágák meg nem is élvezik a dolgot, ezért kell egy nő akivel lehet csinálni, hiszen a lányok is szeretik ám a szexet.

Ne vedd magadra, ez van. Nem nagyon hiszek egy lány "komoly kapcsolatos, nagy Ő-s" ábrándjaiban, ha én már a nyolcadik "nagy Ő" lennék az életében.

2018. márc. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
60%

Nem az összes férfi ilyen csak te ilyeneket fogtál ki.

És ha tudod hogy csak szexet akar akkor ne menj bele, hagyd ott mert a végén te jársz rosszul ugyis.

Ne add fel ugyis megfogod talalni az igazit :)

F

2018. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%

#3 Imádom a nőgyűlöleted.


“hogy a lány bármelyik pillanatban megpattanhat valaki mással mert manapság senki nem várhatja el egy nőtől az elköteleződést és a hűséget.”


Azzal tisztában vagy, hogy ugyanez elmondható a férfiakról is? Nem nemtől függ, hogy ki hűséges és ki nem, és bárki bármikor megpattanhat, kiszerethet a másikból, ez sem nemfüggő. Ha ennyire nem lenne bizalom senkiben a másik nem iránt, már kihaltunk volna.

2018. márc. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Noren1989 ***** válasza:
24%
Gondolom véletlenül sem veled lehet a probléma...
2018. márc. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%

Na most arra azért kíváncsi vagyok, hogy miért lettem lepontozva? Hogy bátorítom, hogy ne legyen ribizli és kövesse azt amit a szíve mond?


Gratulálok, gyerekek!

TASP

2018. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
29%

#5

Nincs nőgyűlöletem továbbra sem, ez jelenleg 2018.


Csakhogy, ha megnézed, mindig a lány választ és szinte mindig a lány szakít. Jóval kevesebb az olyan kapcsolat amiből nem a lány lép ki, hanem a fiú. Pedig mindig két emberen áll vagy bukik egy szakítás.

Egy szó mint száz, manapság nem látom értelmét bevenni a lányok komoly kapcsolatos dumáját 10-20 kapcsolattal a hátuk mögött.

2018. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy hamar kiderül, hogy szellemileg nem vagy valami képzett, ergo komoly dolgokra nem hiszik, hogy alkalmas vagy, de azért nagyjából elfogadhatóan nézel ki.
2018. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
#8 Veled felesleges vitatkozni, úgyis mindig a csúnya gonosz nőket hozod ki hibás félként :D Nem lenne ideje kicsit magadba nézni?
2018. márc. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!