Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy én mindenkin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én mindenkinek csak szexre kellek?

Figyelt kérdés

Kedvesnek, aranyosnak, jófejnek és nem utolsósorban szépnek tartanak a srácok akikkel eddig ismerkedtem, de kapcsolat sosem lett semmiből eddig. Max szex, barátság extrákkal... Mindig azt mondják ,,nem alakult ki a dolog...,, lassan kezdem feladni a párkeresést. Velem lehet a gond vagy a pasikkal? Sosem volt még rendes kapcsolatom, de már nagyon szeretném ha viszont szeretnének.

19/L


2014. aug. 24. 09:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%
mert csak arra vagy jó. egy doboz joghurttól se várják el, hogy szívműtétet végezzen.
2014. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 ElnökÚr ***** válasza:
Kihívóan öltözködsz amúgy?
2014. aug. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Ha te belementél a max szexbe, meg a barátság extrákkal, ami szex. Akkor mit vársz?

Híred megy drága!

Veled van a baj.

2014. aug. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Veled van gond. Üres vagy lelkileg, ezért nem kellesz senkinek hosszabb távra. Ha eszed van, felépíted magad, ha nincs eszed, akkor csak a külsődet fog nyomni továbbra is.
2014. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Vedd kezedbe a dolgokat, és húzd meg te a határt, mert ha te nem mész bele az alkalmi szexbe, akkor:

1. vagy faképnél hagynak, DE legalább nem használnak ki

2. vagy felkelted az érdeklődését, és a megbízható lényt látják benned, és még kapcsolat is lehet a vége.

Be kell látnod, hogy nyilván nem azzal a lánnyal akarnak kapcsolatot, akiről azt hiszik, hogy bárki bármikor megkaphatja.

2014. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
hol laksz?
2014. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

Olyat kellene talán választani,aki nem ilyen mondjuk,mert ezek szerint akikkel ismerkedsz az a kategória, akik csak ezt szeretnék.

Nem csak a legjóképűbb gyerekeket kellene észrevenni,akkor talán könnyebb lenne. :)

2014. aug. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem öltözök k*rvássan... és nem hiszem h hírem ment volna mert eddig csak 2 nek sikerült megfektetnie de csak mert valahogyan úgy játszott hogy elhittem hogy ő más és én oda voltam érte és kb félév elteltével történt meg a dolog a másodikkal 1év után.. nem értem h akkor minek fektettek ebbe ennyi időt..
2014. aug. 24. 09:57
 9/17 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem a,, jóképűségre, pénzre stb hajtok..
2014. aug. 24. 09:58
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor kivételesen kitartóak voltak. Így joggal gondolhattad azt, hogy együtt vagytok, basszus...
2014. aug. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!