Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak általában elfogadóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak általában elfogadóbbak mint a nők a külső belső hibákkal szemben?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 22:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
#10: Ezzel viszont egyet tudok érteni, ha belegondolok az eddigi tapasztaltaimba. :)
2018. márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

A nők párkeresésnél/alkalmi partner keresésnél válogatósabbak; próbálják megtalálni a legmegfelelőbb társat, míg a férfiaknak általában az az elsődleges céljuk, hogy minél gyorsabban találjanak valakit maguk mellé, aztán amikor már megvan a nő, akkor találják ki, hogy a nő milyen hülye és irritáló, a külsejével is vannak gondok, és úgy általában alig várják, hogy a haverokkal kiszabaduljanak otthonról. Ez olyan szinten elterjedt, hogy már-már egy külön humor kategória lett a "rühellem a feleségem, azt a dagadt, ostoba k...rvát haha" viccekből/filmekből/sorozatokból.

De nyilván nem mindenki ilyen; nem minden nő válogat kezdetben, és nem minden férfi van csak azért a társával, hogy legyen lyuk, amit tömhet, de egy már alapból általánosító kérdésre milyen más választ lehet adni?

2018. márc. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
44%

Nem elfogadóbbak, hülyeség általánosítani.

Nekem például nem kéne olyan, aki nem tetszik tetőtől talpig, meg belsőleg egy hülye K-rvának gondolnám.

2018. márc. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
#12: nem hülyeség, amit írsz... de ha így van, akkor a válogatós nő miért jön össze a nem válogatós férfival, ha ettől független tény, hogy nem illenek össze?
2018. márc. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
#14 A nő megtalálhatja a férfiban azokat a külső-belső tulajdonságokat, amiket keres attól függetlenül, hogy a férfi nem találja meg ezeket a nőben. Azt meg csak az idő dönti el, hogy a két ember ténylegesen össze is illik-e, mint pár.
2018. márc. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt: meg persze a férfiak sem mondják azt, hogy "bocs, de főleg azért vagyok veled, mert te vagy az első, aki igent mondott" így a helyzet nem olyan egyértelmű.
2018. márc. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem a legtöbb nő nagyon kritikus a férfiakkal. Én ezt érzem. Ha álompasi lennék, biztos másként érezném:)

182cm/75kg-val egyszerűen egy csomó nőnél esélyem sincs. És most nem bombázókról beszélek. Sok nő 80-85kg alatt szóba sem áll a férfiakkal, én ezt így látom.

2018. márc. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

# 17

Én meg azt látom, hogy az ilyen 70 kiló vagy az alatti kis ecsetfejek mellett igen jó nők vannak.

2018. márc. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Azt vettem észre,hogy amíg csinos a csaj shegge,addig kb. jöhet akármilyen családi háttér is,nem érdekli őket.

Talán a külsővel kritikusabbak.

2018. márc. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Talán a külsővel kritikusabbak."


Ha a nők ezt hangsúlyozzák :D

2018. márc. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!