Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hányszor utasítottak már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Hányszor utasítottak már vissza titeket életetek során a külsőtök miatt és hányszor a belsőtök miatt?

Figyelt kérdés
Dőljetek hátra, vegyetek egy nagy levegőt, emlékezzetek, aztán írjátok meg a választ! Kor és nemet is kérek szépen!

2018. febr. 28. 20:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
13%
Nálam mindig a lányok kezdeményeznek, így nincs gondom az elutasításra.
2018. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Külső miatt eddig háromszor. Teltebb nő vagyok, ez nem minden pasinak jön be.

Belső miatt viszont egyszer sem még.


21L

2018. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%

Nem utasítottak még vissza, pedig nem egyszer kezdeményeztem.


28/N

2018. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Nem próbálkoztam, csak ha kölcsönös vonzalom kezdetét éreztem. Szóval nem volt visszautasítás.35N
2018. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem szoktam kezdeményezni,megvárom míg a férfi lép. De egyszer volt egy srác akivel többször is randiztam (csak egy csók volt),azt hittem minden happy,kezdtem beleszeretni is talán. Aztán egyszercsak eltünt,a mai napig nem kaptam magyarázatot.
2018. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
5- 28/N
2018. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

Külső miatt 1-2szer. Egyrészt 14 évesen még elég kis csúnyácska voltam, nem is csodálom:D A másikra meg interneten írtam rá nem sokkal később, abszolút nem ismertem, csak láttam a képeit, kis naiv gyerekfejjel ráírtam, nyilván lepattintott :D Nagyjából ennyi. 18 éves korom óta, mióta először volt barátom, nem kezdeményeztem én sohasem, én ilyen vagyok. Emberekhez barátkozni sem megyek csak úgy oda, zárkózott vagyok. Ezt a két fenti porbafingó-kori esetemet leszámítva persze :D Viszont azóta csak olyan volt, hogy tetszett valaki, de nem kezdeményeztem, de ő ettől függetlenül kimutatta a tetszését. Tehát nem utasítottak volna vissza :D Belső miatt senki sem utasított el, azzal szerintem nincs gond, hacsak valaki nem extrovertált, folyton pörgő embert keresne :D


(Jó visszaemlékezni, hogy milyen hülye voltam tizenévesen a plátói szerelmek korszakában.:))

2018. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
54%

Nem sokan utasítottak vissza és nem is nagyon mondtak semmit. Fingom sincs.


Amúgy inkább akkor szoktak lelépni, mikor a terveimet közlöm, szóval szerintem inkább a belsőm, azon belül is a szándékaim a visszataszítóak.

21N

2018. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudom, nem számoltam. Meg nem is nagyon történik visszautasítás a lányok részéről. Bárminemű magyarázat pedig pláne nem.
2018. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Interferencia ***** válasza:
Nem tudom, biztos volt mindkettőre néhány példa, de szerintem még sosem tudtam, hogy mi az ok.
2018. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!