Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan ronda antiférfi, aki beletörődött az egyedüllétbe és saját ill. mások érdekében felhagyott a társkereséssel?

Figyelt kérdés

Én gyakorlatilag ilyen vagyok 25 évesen. A létező összes olyan tulajdonságot hordozom, ami miatt nulla vagyok egy csaj szemében (alacsonyság, soványság, beszédhiba, kisfiús külső, vékony pénisz és ezen tulajdonságokból adódó önbizalomhiány/gátlás/sérült személyiség). Sosem csattant még el egy csók sem, sőt egy intimebb beszélgetésem sem volt. Elképesztő hogy hova jutottam pedig gyermekkoromban volt egy olyan időszak, amikor sokan példaértékű, intelligens és helyes kisfiúnak tartottak csak sajnos a fájdalmas serdülőkor (pontosabban a serdülés hiánya vagyis a genetika) tönkre tette a fiatalságomat. Kimaradtak azok az évek, amelyek elvileg a legszebbek egy ember életében. Romantikus esti ölelkezés egy lánnyal egy fesztivál utolsó napján, meghitt sétálgatás a karácsonyi vásáron kézenfogva a barátnőmmel, idilli szeretkezés egy szombat tavaszi reggelen mielőtt a reggelit az ágyába vinném és még sorolhatnám. Egy fizikai/lelki roncs vált belőlem és gyakorlatilag ma már egyáltalán nem érdekel, hogy nincs barátnőm. Viszont néha foglalkoztat, hiszen előbb utóbb dolgoznom kell majd, közösségbe beilleszkednem (nincsenek haverjaim) és előjön a szokásos társalgás:

"Van barátnőd?

"Miért nincs?"

"Lúzer szűz vagy?"

"Ne csináld már!"

"Hé srácok, vagy egy új szerencsétlen munkatársunk!"

Szóval manapság már fizikailag és lelkileg is annyira 0-án vagyok, hogy eszembe sem jut a társkeresés.



2018. márc. 7. 15:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Sajnálom, együttérzek :(

Egy ronda antinő

2018. márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%

Aha, értjük. A szokásos gyakoris hiszti.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:

Igen, tele van az oldal hozzád hasonló lúzerekkel. Folyton itt rinyálnak, hibáztatják a nőket, a társadalmat, a genetikát és gyártják a kifogásokat. Szánalmas egy banda.

2018. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire is hiszti meg akármennyire is megy a lúzerezés, azért még mindig összeszedettebben fogalmazol mint a gyakorisok 99%-a.
2018. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#2: Fogalmam sincs, hogy nő vagy férfi vagy-e, de kíváncsi lennék, hogy ugyanezen a véleményen lennél-e ha olyan külsejűnek születtél volna, amilyennel sok általad megvetett és/vagy semmibe nézett embertársad rendelkezik. Magas lóról könnyű beszélni.
2018. márc. 7. 15:20
 5/20 anonim ***** válasza:
59%

Lássuk csak:

- Soványság - Mikor mentél le edzőterembe?Hányszor eszel egy nap?Eszel 6-8-szor?

Eddzel heti 4-5-ször?


- Beszédhiba - Logopédus,retorika tréning,pszichológus ezek kombinációja


- Kisfiús külső - Mikor vettél maganak jó ruhát? Milyen ruhákba jársz?

Esetleg voltál endokrinológusnál?Kérd meg írjon fel tesztoszteron kúrát.


Mindenen lehet segíteni,csak tenni kellene ezek ellen.

2018. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
ugyan ez még a kor is stimmel a kérdéseknél azt kihagytad, hogy nincs barátnőd, de ugye nem vagy meleg?
2018. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%

Tesztoszteron kúra :Ddsddd

Itt számíts értelmes válaszokra. Nekem pont a vékony testalkat és a kisfiús külső tetszik, de ugye az én véleményem nem releváns, mert ronda vagyok. Biztos akadnak nem ronda lányok is, akiknek megtetszhetsz, csak még nem találkoztál olyannal.

2018. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
20%

,,Tesztoszteron kúra"


Pedig de,egy orvos ha látja alacsony akkor növelni mert ez a férfiasság fokmérője minnél magasabb annál jobb.

A nők is olyan férfiakhoz vonzódnak akikben tombol a tesztoszteron.


Kisfiús külső nagyon gáz,nem veszik férfi számba a nők soha,nem izgulnak fel rá max addig vannak vele amíg nem jön jobb,utána szemrebbenés nélkül dobják,minimum 80-85kg egy férfi plusz van rajta izom,ergó akire ránéznek és ömlik a nedv.

2018. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Jól van 2-es, a helyében te is hasonlóképen állnál hozzá a dolgokhoz,de mivel közel sem vagy a helyében így könnnyen beszélsz.
2018. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Skaiiripa ***** válasza:
82%
A legrosszabb/legfelhasználóbb, ő ilyen😁
2018. márc. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!