Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha sok nő saját bevallása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sok nő saját bevallása szerint nem aranyásó, hanem önmaga teremti elő saját megélhetését, akkor mégis miért fontos nekik, hogy egy férfi mennyit keres?

Figyelt kérdés
Ez egy hatalmas ellentmondás, amit egyetlenegy nő sem tud értelmesen megmagyarázni, csak hablatyolnak összevissza.Ismerkedésnél kivétel nélkül(!) minden nőt érdekelt ideáig a keresetem, és azonnal lekoptak, amint megtudták, hogy nem milliókat keresek, és nem vagyok vállalkozó. Most akkor hogy is van ez, hogy a nők nem a pénzre hajtanak? Lehet hogy mégis?...

2018. febr. 26. 15:47
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
84%
Nem luxusprostikkal kene ismerkedni.
2018. febr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
84%
Mivel én is meg tudom csinálni, nehogy már egy férfinek ne menjen...
2018. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
95%
De mi nők csak a pénzre hajtunk, és csakis milliomosokkal és vállalkozókkal állunk össze. Te talán láttál már olyan pasit, aki alkalmazott és barátnője vagy felesége van. Na ugye hogy nem. És mivel a fiatal nők 90 %-a kapcsolatban van, ezért a magyar férfiak 90 %-a nagyon jól keres. Te meg ahhoz a 10 %-hoz tartozol, akik nem, úgyhogy szedd össze magad!
2018. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
95%

Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol. Zsák a foltját mindig megtalálja.


Nem veszed észre, hogy folyton ugyanabba a hibába esel és mindig ugyanazt a fajta típusú nőket választod?

Erről ki is tehet? Mi ártatlan nők? Nem, csakis te.


Képzeld, párom tesco-s árufeltöltő, 5 éve vagyunk együtt. Én diplomás könyvtáros vagyok. Párom többet keres nálam. (politika)


Akkor most hogy is van ez?


Tudod, azért, ha én elértem valamit, azért nem egy nyolc általánost elvégzett személlyel fogok összejönni, hanem minimum egy érettségizett személlyel, akinek van állandó munkahelye.


Te csak a két véglet között tudsz gondolkodni? Középen számodra nincs semmi?

2018. febr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
95%
Mert miért jó egy olyan pasi akit neked kell eltartanod? Nekem fontos, hogy a párom keressen legalább annyit amennyivel fent tudja tartani magát illetve félre is tudjon tenni, a jövője miatt.
2018. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
15%

#5:

Félre tenni hogy lehet szerinted az itthoni bérekből?

2018. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
93%

De, meg tudom értelmesen magyarázni:ha nem keres annyit kb, mint én, nem tudja velem együtt csinálni azt, amit szeretnék. Ergo vagy a tevékenységben, vagy anyagilag hátráltat azáltal, hogy aző dolgainak finanszírozását is nekem kell segíteni ahhoz, hogy velem jöjjön, legyen az nyaralás, közös otthon, étterem, bármi.


A másik a gyerek. Nem akarok egyedül nevelni és eltartani egy gyereket, ha nem muszáj, de nyilván csak úgy szülnék, ha tudnám vállalni segítség nélkül. Ennek ellenére nem szülök olyannak gyereket, akiről előre tudom, hogy anyagilag nem megbízható és gyes alatt meg szülési szabadságon is azon kell stresszelnem, hogy mi lesz az anyagiakkal. Megoldanám biztosan, ha pl otthagyna, de amíg ez nincs így, ne vegyük természetesnek, hogy az én dolgom két emberre keresni. Gyereket viszont akarok, szóval megint ott tartunk, hogy megint ő hátráltat abban, hogy azt az életet éljem, amit akarok és amiért éveket tanultam és dolgoztam/dolgozom, nem azért, hogy egy kolonc ezt szabotálja.


Ezért lenne jó, ha az illető annyit keresne, mint én. Mert miatta sem a saját, sem a gyerekem életszínvonalát nem fogom leszállítani a béka valaga alá.

2018. febr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
86%

#7


Kinek mi az igénye. Nem kell dohányozni, nem kell alkoholt fogyasztani, nem kell ilyen-olyan luxus telót, laptopot...stb. venni.


Tudni kell, hogy kinek mi a fontos, kinek mi az érték. És addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér.

2018. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
23%
7# Nemtom, nekunk siman megy, amelyik honapban nem, az meg azert van, mert valamire sokat adtunk ki. (Jellemzoen valamilyen szorakozasra.) Ja, es mi sem keresunk fejenkent 600 ezret. Aki nem tud felrerakni, az vagy iszonyu szarul banik a penzzel, vagy a 150-200 ezret se keresi meg. (Amit mar 8 altalanossal megkeresnek az emberek Budapesten, szoval egy teljesen alap elvarhato fizetes. A videki fizetesek meg szamomra nem relevansak, nem videken keresek part.)
2018. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
89%

"Szedd össze magad. De könnyen jár a kis pofikád, te luk."


Miért jár könnyen, én jól keresek.

2018. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!