Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem akar egy pasi egy darab közös képet sem csinálni/kirakni közösségi oldalakra? Szégyelli a nőt?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom, hogy facebookra meg instagramra kell kirakni az egész párkapcsolatot, de egy lánynak biztos jól esne, ha a barátjával lehetne mondjuk egy profilképe.

Mit szólnátok, ha a lány mondaná, hogy "csináljunk már egy közös képet", és a fiú mindig felpattanna az ágyról, elfordulna, takargatná magát?

Vagy ha nagy nehezen rávennétek őt, kivenné a telefont a kezetekből, és törölné, mondván hogy "ki ne rakjad, fos lett".

Vagy ha elmentek külföldre, sehol nem lehetne rávenni, hogy egy közös képet csináljatok emlékül egy szép helyen.

És mondjuk biztosra tudnátok, hogy magával meg van elégedve, mert fiatalabb korában facézott meg instázott ezerrel, amikor ott hajtotta a csajokat, és jól is néz ki.



2018. márc. 7. 20:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%

"fiatalabb korában facézott meg instázott ezerre"

Ez arra utal, hogy most már nem.


Egyébként kicsit szánalmas ez a vergődés, hogy legyen kint a közös kép... mintha attól félnének sokan, hogy valaki még le akarja csapni a kezükről a párjukat, csak mert nincs megjelölve hogy "az én tulajdonom".

2018. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha egyébként elégedett a külsejével, akkor az lehet az oka, hogy most is hajt más lányokat facen és nem akarja, hogy lássák, hogy barátnője van. Biztos lehetsz, hogy ez az oka, pl egy haverom csalja a barátnőjét és ő is ezért nem engedi, hogy közös képet kirakjon.
2018. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%

Ha Emily Ratajkowski lenne a nője, lehet nem ugrana fel, hanem még ő mondaná, hogy tegyenek ki minél több képet. :D

Vagy szégyell, vagy több vasat tart a tűzbe.

2018. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
8%
Mivel nincs baratnom de ha lenne es megkerne ra akk azt mondanam csinalkuk 100 kepet minden pozbol es beallasbol es valogassunk belole!mert rolam ritkan keszul jo kep :) amugy meg normalisnak kene lennie ebben a szituacioban a kozos profil de lehet hogy valami masik csaj vegett nem akar ilyen csinalni , sőt ! Ez a csavo akkor egy retek aki meg enyivel sem tiszteli meg a baratnojet vagy legalabb magyarazna el hogy miert nem akar kepet!
2018. márc. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%

Én sem mutogatom magunkat. Mennyivel lesz jobb a kapcsolat, ha tele okádom képekkel a netet?

Nincs a párommal és egyetlen exemmel sem kép csinálva, kitéve meg főleg nincs, még magamról sem.

2018. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Én se vagyok ez a megosztó személyiség. Soha nem rakok ki semmit facebookra, maximum évente egyszer egy profilt cserélek és kész. Nekem a face arra van, hogy kommunikáljak, nem pedig az életem megosztására. A volt nőmmel se raktam ki soha semmit, egy közös képet se, senkinek semmi köze hozzá. Persze tudom vannak akiknek a nap 24 óráját meg kell osztani másokkal de én nem ez vagyok.
2018. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Szégyenli. A többi csak rossz duma.
2018. márc. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#7

Te inkább tanulj meg írni. ;)

2018. márc. 7. 20:27
 9/20 anonim ***** válasza:
92%
Még a facebook és insta korszak előttről nekem az a tapasztalatom a két exemmel, hogy ha nem vállalták fel kettőnket, akkor több vasat is tartottak a tűzben, vagy már kifelé kacsintgattak a kapcsolatból és nem velem terveztek hosszú távon. Szakítás is lett a vége részükről. Akkor még tapasztalatlan voltam, ezért nem szólalt meg időben a vészcsengőm.
2018. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Még annyit hozzátennék, hogy nekem sem fontos ám kipakolni az egész életemet, de 1-2 fotó azért vállalható.
2018. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!