Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról, ha fiú, lány szereti egymást, de a fiú csak azért nem akar járni a lánnyal, mert kicsit nagyobb darab?

Figyelt kérdés
disznóság, ugye? vélemény?
2012. júl. 1. 22:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé de ha komolyan szereti tul lenne a külsöségeken és vele lenne
2012. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Önbizalomhiány vagy sokan és sokszor kihasználták utána pofára ejtették
2012. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
amúgy az a javából
2012. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Lilith1994 ***** válasza:
Az a csávó csessze meg ha csak a külsőségekre megy.
2012. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%

Disznóság? Ó az irónia... :)

Mennyi békön van rajtad? Ha a fiúk folyamatosan ugyan azt hozzák fel, mint kifogás, nem gondolod, hogy tehetnél valamit?

Tudod hogyan hívják azt, amikor valaki tudja a hibáját és nem is tetszik neki, de még sem tesz semmit? Igénytelen. Neked kellene egy igénytelen srác? Ugye, hogy nem.

2012. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%
Már kicsoda nagyobb darab, a lány vagy ő? Megértem, mert nem testetlen szellemek vagyunk, hogy csak a lélek számítson.
2012. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
félre olvastam amit előbb írtam kommentet azt másra értettem sz*rul értelmeztem bocs
2012. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Ismertem egy lányt, aki 40 valahány kiló volt, és a pasija egy százkilós nővel csalta meg. Szívből kívánom neked, hogy te is így járj!


Kérdező: vagy tényleg fogyj, vagy várj. Nem tudom hány kg vagy, nekem olyan 85kilós koromban top pasijaim voltak. Most több vagyok, na ennyi kilósan már persze nem kellek senkinek, de pl. ma is láttam egy hatalmas darab csajt, a pasija úgy smárolt vele, hogy csak ihaj. Ha ez a pasi nem vállal fel, majd felvállal más.

2012. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
előző vagyok, az 5-ösnek írtam, nem az előzőnek, csak közben jöttek válaszok
2012. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nos a testiség fontos része a szexualitásnak. Ha nem izgatja akkor sajos nincs mit tenni.


Amennyiben bejössz neki, csak a környezete reakcióitól tart, akkor gyerekes, és nem hajlandó kiállni azokért akiket szeret, gerinctelen. Nem egy jó pont.


Igénytelen? Magában véve nagydarabnak lenni nem igénytelen. Attól még lehetsz fitt, egészséges, szép és ápolt hogy van rajtad néhány plusz kiló.

A túlsúlynak is megvan a saját rajongótábora. Emiat kár elengedni magad és macinaciban flangáni mindenhova.

2012. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!