Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy sportoló (kocogás, foci)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sportoló (kocogás, foci) izmos pasinál lehet esélye egy átlagos, nem igazán sportos lánynak (hetente 1-2 alkalommal járok fitballra, meg azért nyáron szeretek úszni, sétálni, strandra menni)?

Figyelt kérdés

2018. márc. 8. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A strandra menés jó kis sport, én is szeretem 😂
2018. márc. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet.
2018. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kategória: Felnőtt párkapcsolatok
2018. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szóval normálisan megfogalmazva nem vagy vékony.

Lehet, hogy tetszenél neki, lehet, hogy nem, mindkettőre megvan az esély.

2018. márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, vékony vagyok, anyukám mindig azt mondja bárcsak felvehetne olyan ruhák amiket én (a hasam nem teljesen lapos, de az nem mondható súlyfeleslegnek)
2018. márc. 8. 11:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy te hogy nézel ki, nem befolyásolja azt, hogy mi tetszik. Én pl elég sportos csajnak tartom magam, nagyon sokat edzek, viszonylag szálkás az alakom (kocka has, izmos lábak, minden baromság), mégsem a tök izmos pasik izgatnak fel, hanem akiken van egy kis pocak, csak úgy annyira, hogy ne látsszon a hasizma meg a bordái. Mikor ducibb voltam és nem edzettem, akkor is ez jött be. Pedig nagyon sokan gondolják ezt egy fittebb emberhez képest igénytelennek vagy hasonlók... Az, hogy te milyen magas vagy, milyen súlyban vagy, mennyire vagy izmos, szép, akármi, nem befolyásolja, hogy mi tetszik, mi a szép neked, mi a szexi. És elég sok kisportolt férfi ismerősöm szereti a vékony, vagy épp gömbölyded lányokat, volt, aki meg is mondta nekem, mikor szóbajött az ideál (barátok vagyunk amúgy), hogy tisztel, csinos vagyok, mint nő, de neki a kicsit puhább az igazán szexi.
2018. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jelige: Egy külsőségekre adó, butuska lány... :D

Én izmos sportoló létemre, sosem választok a "saját fajtámból", szeretem ha egy nő nálam okosabb, pedig én sem vagyok buta (matek szakos könyvelő vagyok).

Sajnos nagyon jellemző, hogy a sportos lányok nagyon nagy részét a butus, elkényeztetett, libák teszik ki.

2018. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Egy csomó sportolót látok teljesen átlagos lányokkal. Nem a férfiaknak szálltak el az igényeik és nem a férfiak választanak felszínesen.
2018. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!