Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az átlagos nő iránt óriási az érdeklődés, de egy átlagos férfi iránt közel 0 ez?

Figyelt kérdés
2018. márc. 4. 12:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
P.U.N.C.I.
2018. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Fene nagy egyenjogúság van és rájöttek hogy a p*nci az hatalom.
2018. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

mert egy átlag nő megkapja az atlag feletti férfit is. akkor minek érné be átlagossal?

gondolj bele: ha te megkaphatsz egy gyönyörű nőt, egzisztenciával, stb akkor miért választanád az átlagost?

a nők 20-30 as rétegére hajt a férfiak 20-50 es rétegéig.

szóval vagy kitűnsz valamivel, vagy hisztizel itt.

2018. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Átlagos nő vagyok, sosem volt irántam óriási az érdeklődés. Akadt egy-két érdeklődő, többségük csak szexet akart, vagy egyszerűen semmi közös nem volt bennünk. Őket nem zavarta volna ez, engem igen. Három partnerem volt eddig, átlagos férfiak. De nehezen találtunk egymásra. Egyik sem félt kezdeményezni, és egyik sem hisztizett azon hogy nem kell a nőknek.
2018. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami felmérés/kutatás eredménye? Vagy honnan szedsz ilyeneket?:D
2018. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Mi a francért gondolod egyáltalán, hogy egy átlagos nőért is nagy az érdeklődés? Kérlek, ne a társkeresőkből indulj ki, ahol a pasik vagy 200 nőnek válogatás nélkül elküldik ugyanazt a sablonlevelet.


Másrészt: a környezetemben szinte az összes átlagos pasinak van párja, boldog.

22/N

2018. márc. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Ez csak fiatal korban van így, 35 fölött már egy átlagos férfira is igen nagy kereslet lesz, egy 35 fölötti gyerekes nőre meg már 0.

Viszont fiatal, főleg 20-as korban tényleg ez van amit írsz.

2018. márc. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

-Mert a férfiak szexuális igénye sokkal magasabb mint a nőké

-nők sokkal válogatósabbak, nekik az átlag, átlag alatti, lásd a 80(?)-20-as szabályt.

- nők kb 20-30 éven keresztül vonzóak, míg egy férfi kb 12 éves korától haláláig folyamatosan szexelne, még járókeret segítségével is.

-egyenlő a férfi-nő arány, de 20. század második fele előtt szinte mindig több nő volt, mivel a háborúk, harcok, vadászatok, veszélyes szakmák ritkították a férfinépet.

-egy "jópasi" több nőt is beetet

2018. márc. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

"mert egy átlag nő megkapja az atlag feletti férfit is. akkor minek érné be átlagossal? "

Akkor az átlag feletti férfi minek érné be egy átlagos nővel?


"Egyik sem félt kezdeményezni"

Csak te.

2018. márc. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Átlagos nő vagyok, az átlagos férfiak keltik fel az érdeklődésemet. :) Szeretem megfejteni az embereket, ezért tetszik az, ha meg kell keresnem egy elsőre átlagosnak tűnő emberben azt, hogy mitől különleges.
2018. márc. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!