Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden szép nőbe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisz_39 kérdése:

Minden szép nőbe szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tegnap kezdődött, csak most értettem meg. Közel 40 éves ffi vagyok. Az a gondom hogy túlzottan rajongok a nőkért. Amivel nem lenne gond ha ki tudnám mutatni vagy valami...De nem megy.


Van egy csodaszép kolléganőm és mikor rám néz vagy rám mosolyog olyan zavarba vagyok hogy ha nevemet kérdeznék fogalmam sem lenne...


Igazából elképzelésem sincs mi a megoldás mert mindig így reagáltam a szép nőkre. A ronda nőkkel meg tudok lazán beszélgetni, hülyülni, stb...


Valahogy a reakcióimon kellene változtatni hogy azt érezzem egy szép nőnél mint a rondánál. Akkor tudnák beszélgetni meg minden...


Nem tudom hogyan...



2018. márc. 8. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevésnek érzed magad egy szép nőhöz, azért nem megy velük ez a dolog. Ezen változtass elsősorban.
2018. márc. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Àltalàban ea férfiak egy szép és csinos nőtöl jönnek zavarba.:)
2018. márc. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne különbséget tenni a szerelem vagy csak tetszik külsőre között. Zavaros keverni a kettőt.
2018. márc. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

Nőj fel végre.


Van egy ideális nőképed. Ez angyali, hibátlan, tökéletes, ugyanakkor megismerhetetlen, ködös. Amikor látsz egy vonzó nőt, ezt a képet belevetíted és azt kezded el imádni. Amit érzel, annak >semmi< köze a valódi emberhez. Ez az, amit fel kell fogni és el kell hagyni. Meg kell tanulnod kizárni ezt az idióta rajongást, és megpróbálni valódi emberként tekinteni rájuk, és valódi értékeket felfedezni bennük, ezáltal képes leszel valódi vonzalmat érezni.


Tipp: ha első látásra többet érzel, mint alapvető fizikai vonzalom, akkor egyértelmű, hogy máris idealizálod. Ne tedd. Amit nem tudsz róla, ahhoz nem fűződhet érzelem.

2018. márc. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen ez jó kérdés hogy szerelem vagy csak tetszik.

Azért írtam hogy én úgy gondolom szerelem. Mivel gyakorlatilag teljesen béna vagyok ezzel az egésszel kapcsolatban és nem látom ebből a kiutat.


Nálam lehet hogy ez összevonódott. És a két szó között nem érzek különbséget. Ha mondjuk a szép nő esetében a tetsziket egy 1-10 es skálán osztályoznám akkor 10. vagy 11.

Ha szerelem érzésére gondolok ugyan ez az érzés jut eszembe.


Ez amúgy hosszutávon egy kegyetlen átok. Mivel úgy érzem megfoszt a számomra megfelelő párkapcsolatnak még a lehetőségétől is. Ha ez a fajta vonzalom kisebb lenne sokkal könnyebb lenne minden...


Van meló...:-(

2018. márc. 9. 08:13
 6/8 anonim ***** válasza:
40 felé azért már éppen ideje ezzel foglalkoznod, hogy helyre tedd magadban a dolgokat.
2018. márc. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen. Ideje. 12 éves korom óta probálom magamban helyre tenni a dolgokat. De teljesen reménytelen már látom.

Soha nem leszek olyan mint azok akik normális családban nőttek fel.

El kell fogadnom ez van.

Viszont ronda nővel akkor sem fogok párkapcsolatot kezdeményezni, akkor inkább egyedül...

Talán van valami megoldás az ilyen nagyon elfajzott lelkű álmodozóknak mint én.

:-)

2018. márc. 9. 22:31
 8/8 anonim válasza:

Ha sokáig fém tudod tartani a rajongást egy iránt, akkor szerintem alkalmas vagy házasságra.


Ha van egy ilyen defekted, azon barátok, család nemigen tud segíteni. Pláne nem kollégák.


Viszont segíthet egy jó házasságközvetítő. Egy idősebb, bölcsebb közvetítő, aki rezonál ezzel, és bemutat neked két-három nagyon szép nőt elrendezett körülmények között, pl. kellemes étteremben friss virággal, és a csokrot a kezedbe nyomja, akiket felkészít, és akik elfogadják ezt a gyengédet az erősségeidért cserébe.

2018. márc. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!