Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Középkorú, elvált, kisgyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú, elvált, kisgyerekesek, hogyan találjátok meg a motivációt arra, hogy találkára menjetek?

Figyelt kérdés

Idöhianyról nem is beszelve, munka , gyerek , háztartás , bevásárlás és esténként szembesules a tarstalansaggal . De olyan kenyelmes letusolni , tévét nézni a jó melegben , egy porcikám sem vágyik ki ismerkedni , idegen emberekkel beszelgetni , remenykedni h ebböl hátha leszvalami , valaszolgatni h.lye kerdesekre, erdeklödö , kedves lenni ,stb

Egyszeruen semmi kedvem , nem erdekel ki mit akar mondani , az en koromban a meleg ágy , kényelem többet ér mint a süketelés önzö alakokkal .

Ugyanakkor sokszor hiányzikegy társ.

41 eves nö vagyok , egy 10 eves gyerekem van , a korombeli pasik is eleg kenyelmesek de ha mar ismerkednek , nekik modell dukál , hiaba van elönytelen helyzetben anyagilag , kinézetileg .

De nagyon kenyelmesek 40 felett az emberek , örulnek ha szamlat tudnak fizetni es lyuk van a hatsójukon es a gyerekeiknek tudnak venni ami kell . Mar nincs energiajuk puccba vágni magukat szombatonkent .

Ti hogy vagytok ezzel ?



2018. márc. 10. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

A problémád abból a szempontból egyszerű,hogy amennyiben nem vágysz társra, akkor ne keress. Nem kel veszettül azon lenni,hogy legyen valaki melletted.


De azért legyél nyitott rá, és ha a sors hoz egy lehetőséget, élj vele.


Miért kellene szombatonként puccba vágni magad és társat keresni? Jöhet ott szembe Veled az utcán, boltba, munkahelyen, bárhol.

Én is 40 fölött vagyok (nő), van egy gyerekem,otthonom, munkám, mégsem vagyok elkényelmesedve.

Egyedül maradtam és egy lépést se tettem pasi ügyben, egyszerűen jött a lehetőség a munkahelyemen.


Bizonyára számodra is lesz ilyen ha nem most, akkor pár hét, hónap, év múlva.

2018. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
nekem egy szó jutott eszembe-házimacska:)
2018. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Próbálkozz neten. Elkezdtek beszélgetni, a legjobb, ha nem is konkrétan azért mert kapcsolatot kerestek majd, ha jól megy akkor telefonon/viberen folytatjátok, szokjátok egymás hangját és így már jobb találkozni valakivel mint egy random idegennel akiről semmit nem tudsz és reménykedsz a legjobbakban.

Plusz ezt a szoba melegéből is lehet csinálni. Ha már van egy közel minden napos kontaktus akkor könnyebb a kapcsolatot is kialakítani.

2018. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Zoli780806 ***** válasza:
70%
Fenét! Mozdulj meg. Kell a társ? Kell! Tévénézés helyett örülj ha egy hús-vér emberrel lehet valami programod. Puccba vágni magad? Simán! Nem kell otthon maciruhában tespedni. Ráérsz arra még 20 év múlva is. Fiatal vagy még ahhoz, hogy társtalanul élj
2018. márc. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha megvagy társ nélkül, akkor minek erőltetni ezt?
2018. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen , jó kerdes , de lehet megis kell , ki tudja
2018. márc. 10. 20:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor talán neked kéne eldönteni, mit akarsz, és nem arra várni, hogy majd más eldönti helyetted.
2018. márc. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A motivációt úgy lehet megtalálni,hogy elhatározod: kimozdulsz és ismerkedsz, ennyi.

A gyereked gyorsan felnő, Te pedig idősebb korodban nehezebben fogsz társat találni, egyedül pedig nem jó. Ez elég motiváció.

2018. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok,annyi a különbség hogy nincs gyerekem.Belefáradtam az ismerkedésbe.Munkahelyemen találtam valakit aki szexre tökéletes,az exem kapirgálna visszafelé de nem érdekel,aztán csak vagyok.Nem kell erőltetni semmit,vagy jön valami,vagy nem.Nekem is valami hasonló hiányzik,de azért mégse annyira,mert mellettem ne horkoljon senki,stb.
2018. márc. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát pedig egy ilyen írásra senki sem fog besétállni az életedbe. Téged érdekelne egy olyan férfi aki otthon tesped mert fontos neki a meleg ágy és süketelésnek tartja amit beszélgetni szeretnél vele?

Szerintem jelen pillanatba magadnak való vagy és nagyon negatív a hozzáállásod.

2018. márc. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!