Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom elképzelni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elképzelni, hogy hátralévő életemben össz 1 emberrel szexeljek. Kizárólag az áll készen kapcsolatra, aki igen?

Figyelt kérdés
Olyanok válasza is érdekel, akik maguk is így érzik.
2018. márc. 11. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Pont ellenkezőleg érzek, nem tudom elképzelni, hogy életemben 1-nél több emberrel szexeljek.

De így sem érzem magam készen egy kapcsolatra.

2018. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Amíg arra vágysz, hogy mással is kipróbáld, nincs értelme megállapodni. Mindig ott fog motoszkálnj benned a vágy, a kíváncsiság. Ez egyrészt azt jelenti, hogy nem vagy szerelmes, másrészt fiatal vagy(gondolom), éld ki magad, szexelgess. Ráérsz még a párkapcsolatosdival.
2018. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Keress olyat, akivel eleve nyitott kapcsolatban lesztek.
2018. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ettől önmagában még készen állhatsz, feltéve hogy olyan kapcsolati formát választasz, amiben benne van, hogy mással is van szex. Sokfajta lehetőség van, nemcsak a nyitott kapcsolat. Vagy olyan párral aki hasonlóan gondolkodik, tehát mindketten akarjátok, hogy ez pár év legyen maximum.


De az is lehet, hogy alapjában monogám vagy, és valóban nem állsz még arra készen, hogy megállapodj. Minden egyes kapcsolat tükröt tart elénk, lehetőség a tanulásra, tehát természetes és hasznos késztetés, hogy ne állapodjunk meg túl gyorsan.

2018. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem érzem így, de tessék, itt van neked egy elég intelligens írás egy hasonlóan gondolkozó NŐTŐL:


[link]

2018. márc. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rossz lehet neked, én férfiként könnyen el tudom képzelni, hogy innentől már csak egy nővel szerelmeskedjek életem végéig. 🙄
2018. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

A vilagon senki nem all keszen egy kapcsolatra, ezt az emberek a kapcsolat kozben tanuljak meg:-)En sem tudom elkepzelni h egy emberrel szexeljek egy eleten at, most akkor remetenek kene lennem?:-)


Elvezem az eletem, a masodik ferjemmel vagyok, szeretom van es nem

agyalok ilyesmin. Olvass tobbet Camus-tol es a vegen rajossz h az eletet tulkomplikaljuk ahelyett, h elnenk;-))

2018. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Szerintem úgy értette, hogy most van együtt az elsővel és nem tudja elképzelni, hogy ő legyen az egyetlen is.
2018. márc. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!