Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felszínesnek számítok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felszínesnek számítok, ha csak olyan nőt tudok elképzelni komolyabb kapcsolatra, aki számomra csinos, szép arcú?

Figyelt kérdés
Kaptam már ezért az ismerőseimtől hideget, meleget, leginkább azt, hogy nem minden a külső, de én nem tudnék elképzelni egy ilyen kapcsolatot. Kell az, hogy tetsszen és az is, hogy a személyisége is rendbe legyen.
2015. febr. 25. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, valamilyen szinten mindenkinek számít a külső, de az már hülyeség, ha valaki semennyit sem képes lejjebb adni az igényeiből, és így keresi a számára tökéletes embert.
2015. febr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
De gondolom a külső tulajdonságokon kívül van olyan más belső tulajdonság ie amit szintén előnyben részesítesz.
2015. febr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem kell tökéletes test, szerintem nincs is ilyen csak tetsszen nekem, bár ez gyakran ízlés kérdése kinek milyen nő jön be.
2015. febr. 25. 13:58
 4/14 A kérdező kommentje:
#2 Persze, hogy van csak azokat most nem írtam le.
2015. febr. 25. 13:59
 5/14 Kurtz Bickle ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy nem minden a benső.
2015. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem felszínes,hogy ha van egy elképzelésed. De tegyük fel beszélgetsz egy lánnyal és nagyon tetszik a személyisége és az ahogy megnyílvánul. De mondjuk nem úgy néz ki ahogy elképzelted. Akkor a külseje miatt többet nem beszélnél vele?
2015. febr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mindenki így gondolkodik. De ha valaki csúnya akkor le kell adni az igényekből.
2015. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#6 Nekem nincsenek elképzeléseim, mert nincs ideálom többféle nő bejön, de ha nem fog meg, akkor lehet akármennyire kedves nem tudnék vele összejönni, hiába mondják, hogy nem minden a külsőt. Szerintem ezt ők se gondolják komolyan.

#7 Szerintem senkinek se kell lejjebb adni, inkább tenni kell azért, hogy másoknak tetszünk. Én ezért kezdtem magamat fejleszteni.

2015. febr. 25. 14:21
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy szép? Mindenkinek más. Szerintem pl. nem különösebben szép Jennifer Aniston, mégis el vannak ájulva tőle a legtöbben. Mindenki azzal van, aki neki tetszik. Az meg hülyeség, hogy valakinek nem jut olyan, Én 115 kg-os nő vagyok és mégis találtam olyan pasit, aki külsőre is tetszik, sőt...
2015. febr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy mindenkinek más szép, csak zavar ez a nem minden a külső duma. Nekem se tetszik minden agyonsztárolt színész vagy celeb, de vannak akik nekem tetszenek, de másoknak nem. Ezek után miért érezném jól magam egy olyan nővel aki nem izgat? Ha nem minden a külső, akkor miért van az, hogy csalják egymást? Nyilván mert nekik mindegy csak legyen valakijük, én nem tudnék így együtt lenni valakivel.
2015. febr. 25. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!