Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok azokrol akikre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokrol akikre rairtok facebookra ismeretlenul eppen kerdeztek valamit es szinte kapasbol tiltanak? Az ilyen miert nem allitja be a facebookjat hogy csak barataitol kaphat uzenetet?

Figyelt kérdés
2018. márc. 11. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Mert ha ertelmes dolgokkal keresne meg valaki, akkor tudjon irni. (Pl posztolok egy csoportba eladasra szant dolgokat vagy ilyesmi.)
2018. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

"Az ilyen miert nem allitja be a facebookjat hogy csak barataitol kaphat uzenetet"


Pl én volt hogy facebook-csoportban hirdettem albérletet és utána az érdeklődők ismeretlenül ott írtak nekem.

De a (nagy) cégnél ahol dolgozom, ott is gyakran írnak rám ismeretlenül kollégák ha van valami.

2018. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Joga van hozzá. Amúgy pár napja töröltem magam én is a rendszerből, nagyon elegem lett belőle. Azóta nyugisabbak a napjaim.
2018. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Próbáltam de nem lehet beallitani.
2018. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Ne nekem kelljen már kolostorban élnem és elvágni az utat az érdeklődőim, a munkatársaim vagy az ügyfeleim elől, merz valaki nem bír a farkával és minden random idegenre ráírkál, akit kép alapján megcsinálna...


Sajnos nincs olyan szűrő fb-n, hogy mindenki küldjön üzenetet, kivéve a nagyon kanosakat.

2018. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert épp aktívan keresek albérletet, többek közt facebookon is, illetve mivel most költöztem új országba és nem élem közösségi médián az életem, rengeteg való életbeli ismerősöm írhat rám úgy hogy még nem hivatalosítottuk a Facebook előtt ismeretségünket. Viszont párkeresési és szexpartnerkeresési üzenetekre, "naturális fotózás bevállalós csajoknak" szintű hülyeségekre nem vagyok kíváncsi.

Attól hogy bizonyos ismeretlenektől szívesen fogadok üzenetet, nem jelenti azt hogy mindegyiktől. És akitől nem, annak nem fogok hosszasan magyarázkodni hogy miért nem.

2018. márc. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!