Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gaz ismeretlenul elmondani? 25N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz ismeretlenul elmondani? 25N

Figyelt kérdés

Van egy hormonalis betegsegem ami miatt jobban szorosodom az atagnal (hasam, cicim, arcom). Nyilvan teszek ez ellen, gyantazok es szeden csipesszel, de azert latszik es erezheto szerintem. Emiatt keptelen vagyok kozelengedni magamhoz barkit mar evek ota.

Mostansag neten ismerkedem, de emiatt nagyon felek a szemelyes talalkozotol (pedig csaladom szerint nem is latszik, csak bebeszelem magamnak). Gaz ezt elmondani talalkozo elott, hogy akit zavar vagy undorodna tolem, az idoben ertesuljon es eldonthessek hogy ez kizaro ok vagy sem?

Igazabol sosem mertem errol ferfival beszelni es mindig attol rettegek hogy mikot veszik eszre...


2017. ápr. 18. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
gáznak nem gáz elmondani, de ne várj tőle hatalmas sikereket.:D Ismeretlenül lenyűgözni szokás a partnert, nem pedig rosszul beállítani magunkat. Másrészről viszont ha nem látszik, meg tényleg foglalkozol vele akkor nincs semmi gond szerintem.
2017. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne érezd magad emiatt kellemetlenül. Igaz, nekem nem hormonális, hanem genetikai oka van, de én is elég szőrös vagyok. Gyantázni szoktam én is, a lábam és a hónaljamnál ez oké, de az intim területeknél sokkal macerásabb és ezért ritkábban js szoktam.


Nekem eddig 2 exem volt, őket nem érdekelte. Ha szőrös voltam még, akkor is ugyanúgy kívánták, maximum orál nem volt. Megértették, hogy borotválni nem akarom, mert csak tüsis lesz, viszont a gyantához meg meg kell növeszteni.



Saját tapasztalat: amelyik pasi szeret, nem ezt fogja nézni, hanem egyben téged: a jellemes és megtalálja benned is a szépet!

2017. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem bármit elmondhatsz.
2017. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne félj szétégetni magad.
2017. ápr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha maga az alapbetegség, mármint a hormonszint-eltérés más gondot nem okoz, akkor szerintem nem akkora hátrány ez, hogy bezárkózz tőle.

Azt jól látod, hogy manapság sokan vannak, akik el se tudják képzelni a nőket úgy, hogy nincsenek szemöldöktől a lábujjuk hegyéig teljesen szőrtelenítve - de ez ne tántorítson el.

Magával a téma megbeszélésével szerintem ráérsz addig, amíg már "karnyújtásnyira" lesz az a pillanat az ismerkedésben, amikor lekerülnek a ruhák. Lehetne az első alkalom után is felhozni, de előtte egyből egy szűrő, hogy a másik mennyire viselkedik felnőttként ha a másiknak egészségügyi problémája támad.


31F

2017. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem viseld természetesen a dolgot...más betegség nélkül is szőrösebb az átlagnál, de nem mondja el senkinek nem ez a téma. (max lányok egymás közt)...

Alaptörvény hogy férfiak orrára ha lehet minden ilyen dolgot nem kötünk... felesleges, nem nyersz ebből semmit. Ugyanúgy felesleges erről beszélni velük mint arról, hogy mennyi vért szívott fel a tamponod... nem kell.

2017. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz.

Ha társkeresőzöl, akkor leírhatod magadról, hogy sajnos van egy hormonális betegséget, de ez nem gátol meg semmiben, elfogadod magad és céltudatos vagy ennek ellenére is. (Persze csak ha igaz)

Az értelmesebb érdeklődő rákeres, pontosan mi az, a többi megkérdezi. Akit pedig nem érdekel, hogy mi a bajod pontosan, az nem számít.


21/L

2017. ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!