Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az academicsingles.hu-ról mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az academicsingles.hu-ról mit érdemes tudni? Előfizetnék, ha tudnám, hogy nem egy kamu oldal és tényleg kaptam üzeneteket.

Figyelt kérdés

Valaki előfizetett már rá?

Előfizetnék, ha tudnám, hogy nem egy kamu oldal és tényleg kaptam üzeneteket.


2018. márc. 12. 04:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem gyanús kicsit. Túl szép ez az oldal ahhoz, hogy igaz legyen. Láthatóan nagyon jó a marketing is. Ha nem jön egyéb vélemény, és nem óriási összegről van szó, akkor szerintem meg lehet próbálni, de ne éld bele nagyon magad és ha rendszeresen lemondják mondjuk a randikat, akkor elgondolkodhatsz majd azon, hogy valszeg kamu.
2018. márc. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Valószínűleg igazad van, túl szép ez ahhoz, hogy igaz legyen. Annyi értesítést kaptam már, hogy üzenetet kaptam csajoktól mégis inkább a pasik vannak rákattanva a társkeresőkre. Ha logikusan belegondolunk, akkor több véleményt találnánk a neten az oldalról. Plusz a Flirtmode-ra egyszer már regisztráltam, az full kamu volt, nem akarom mégegyszer megszívni. :D

Köszönöm a válaszod! ;)

2018. márc. 13. 12:51
 3/3 Petkó József válasza:
Kamu oldal, ne fizessetek elő rá. Addig küldik a leveleket, amíg nem leszel előfizető, addig vagy nekik fontos!!
2019. máj. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!